F1

Discussion in 'Generalna diskusija' started by dr.web, Mar 8, 2005.

  1. dr.web

    dr.web Novi član

    Moze li mi neko pomoci da pronadjem na netu zvuk formule ili ono sa starta onaj zvuk hitno mi treba.
    Kad tražim u google-u pronajde mi nesto bez veze


    PLEASE
    Može li mi ko reći :
    Koja je najotrovnija životnja na svijetu:
    a)Zmija b)žaba
    c)Pauk c)Komarac
     
  2. monK

    monK Komšija

    Ne znam na netu, ali meni to stoji na HD, mogu ti ga nekako poslati putem maila, nije puno 200 KB cca...

    b) žaba
     
  3. Spider

    Spider Aktivista

    C.) Pauk 8)
     
  4. monK

    monK Komšija

    Zaba, gledao ja na televiziji, mala, zuta, zivi u Amazoniji...poslije nje je Tarantula ili nesto slicno tome....
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tarantule nisu otrovne (samo dio gdje te ujede malo natekne i nista vise). Toliko je neistrazeno zivog svijeta tako da se sa 100% sigurnoscu ne moze tvrditi koja zivotinja je najotrovnija. U svakom slucaju izbjegavati ono pod a.) i pod b.) :mrgreen:
     
  6. dr.web

    dr.web Novi član

    Tacan odgovor je zaba imali neki skolski kviz ba i pitanje to i ja zaokruzijo komarac ( znao sam da je neka zamkaili komarac ili zaba ).

    Jel može pogledat ovo ko za formulu 1 treba mi . Nisam mogao da pronadjem na google.
     
  7. monK

    monK Komšija

    drug, jedino da se nadjemo na msn-u...

    uh, tarantule, a koji pauk je ono otrovan, a nije crna udovica....nesto je slicno tarantuli svega mi...
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Kucna Rada :mrgreen:

    Zvuk formule imash na McLarenovom siteu palo proceshljaj.
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    pa di od svega toga ti komarca zaokružiš???

    možda neki černobilski potpomognut malarijom, ali on one je prilično harmless :D
     
  10. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ma sta ce ti zvuk, hos pravit igru, probaj nac kad instaliras neku F1 igru probaj nac u soundu pa konvertovat kako treba...