facebook - login problem

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Jul 16, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma imam cudan problem ..ukratko.

    Davno nekad pravio prijateljici profil. I napravim ga sa svojim mailom, kada sam joj sve srfedio prebacim na njen mail njena sifra sve njeno.

    Ja neki dan hocu opet pravit profil kad kao ima vec sa mojim mailom. Ja zatrazim promjenu sifre i udjem kad njen profil. Sad ono sto mene zanima.. ona i dalje ulazi sa svojim mailom ali i ja mogu uci sa svojim na njen. Meni licno to ne smeta jer mi ne treba profil "tamo" a imam i oslate mailove ali.. kako da promjenim da ona ulazi samo na svoj ..?
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Pa idi tamo na settings->account settings pa vidi koji je mail postavljen.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Stoji samo njen mail a ja evo ulazim sa svojim.. i njoj dolaze ona obavjestenja sve ide na njen mail samo ja mogu uc sa svojim, ne kontam :?
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Posalji mail supportu :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma isikenop.. nije mi to problem, vise me interesuje sto je tako jer.. vjeruje mi da joj necu dirat profil pa tako da ne insistira.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Djeluje kao bug.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    I meni se cini.. nesto slicno bi moglo izazvat problem jer, nekome profil puno znaci i slicno. Doduse mozda bi i support to rjesio, al eto,... djeluje bas kao bug.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa napravi drugi mail.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

     
  10. Loki

    Loki Komšija

    Ja sam promijenio mail na accountu a logujem se uredno sa mailom preko kojeg sam napravio account. Izgleda da ostaje povezan sa accountom svaki mail koji se unese na taj account.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ova sekcija je zamisljena kao mjesto gdje cemo objavljivati tutoriale, trikove i slicno.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa da, zato ja pitam kakav je "trik" logiranje sa dva maila.

    Loki, Izgleda da je tako, mada onda zatvara prostor pravljenja profila na taj mail s kojim so vec napravio profil. Ali dobro, to je onima kome treba a ne meni.
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To sto tebe muci je bug.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    He, pa sad i ja znam ;)