Facebook stranica

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by NAILS, Oct 22, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Imam napravljenu jednu stranicu ciji je vlasnik/mderator osoba "A". Postoji li mogucnost da sada bude vlasnik neka osoba "B" ? Znaci da prebacim vlasništvo.

    Ili, ako izbrisem stranicu ..da li cu moci otvoriti onvu sa osobom "B" ali pod istim imenom ?

    P.S. Mislim konkretno na stranicu a ne na profil. Zelim da je prebacim sa jednog profila na drugi. Ili u najgorem slucaju da se i osobi "B" dodjele ista prava moderacije.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Pa ako si ti vlasnik stranice, onda mozes dodati novog admina. Edit Page -> Manage Admins.
     
  3. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Da, dodaš novog admina, i onda sebe ukloniš kao admina, i eto ti novog vlasnika stranice :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala momci. To je to.
     
  5. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Da ne otvaram novu temu.

    Imam čudan problem na FB-u, iako sam u sigurnosnim opcijama postavio da mogu primati samo poruke od prijatelja, meni i dalje pristižu poruke od novih nepoznatih "osoba", iako mi samo prijatelji mogu slati poruke.

    Kako je to moguće??? :smt017
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    Imam cudan problem. Naime, kolegica me postavila za administratora jedne studentske grupe i grupa je radila dobro 3-4 mjeseca. Medjutim od juce su poceli da nestaju postovi, odnosno sav sadrzaj koji se postavi nestane za nekoliko sekundi, dok stari postovi su jos tu. Da li je to problem do facebooka ili je grupa pod nekim napadom, posto nisam upucen u tu mogucnost. Unaprijed hvala.
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    To je do njih, isto tako može neko postaviti komentar, ali da ga ti ne vidiš 2-3 sata. Notifikacija stigne ali prođe vremena dok se pojavi. Ne brini ništa, doći će samo na svoje.
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hvala. Danas je izgleda opet normalno, a bilo je kao sto ti kazes, kad obrisem post on jos stoji tu, a kad napisem on nestane i nakon 2-3 sata pocne da djeluje :D
     
  9. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Ma to je sve do FB-a... Preopterećen je uveliko FB, i zbog toga dolazi do takvih problema da ne funkcioniše sve odma, već se nakon određenoga vremena sve to postavi... No sikiriki, sve će se pojaviti nakon određenog vremena...
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    Battlelog > Facebook :lol: :lol:
     
  11. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    :smt003 :smt003 :smt003 :smt003
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Javili su da je bilo juce bilo vecih problema sa API-em.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Kolegici se ovo natovarilo na zid.. obrise jedan postaju se jos 2-3:

    [​IMG]

    http://balkankod.org/strasno/users.cjb. ... index.html

    Ne samo da posta na njen wall, vec salje i drugim osobama medju njenim prijateljima. Nisam nasao da ima ovaj balkan medju stranicama koje "prati" ali ..pod kojim je imenom ovaj sajt uopste na fejsbuku ? Ne nalazim ga.

    I zna li neko je li ovo hakovan profil (vec je jednom bio) ili je neka automatizacija/bot ? Evo gledma cak 11 postova na njenom wall-u ..jedan iza drugog.. svi dupli..
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci medju aplikacijama treba biti. Ok.. javim da li je to to..
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Prijatelj me je zamolio da pitam ovdje posto nema accounta a hitno mu treba nesto za fax. Naime clan je jedne grupe koja se tice faksa ali jednostavno kada krene uci na nju samo mu pise loading i bijeli ekran. Probo je napraviti drugi account na facebooku ali ni to ne pomaze, notifikacije uredno vidi ali ne moze vidjeti postove i sadrzaj grupe. Nije baniran, nije kickan, brisao je history i cache, probao sa drugim browserom ali nista. Grupa ko grupa ali mu tu izlaze rezultati sa ispita tako da je to veliki bad. I da, drugim grupama moze pristupiti bez problema samo toj ne.
     
  17. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Jel probao sa drugog racunara?
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ubagovo izgleda face, proradilo mu je. :)
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    ROFL za rezultate ispita preko fejsbuka.
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Otkrili profesori cari fejsbuka. :)