Facebook stranica

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by NAILS, Oct 22, 2011.

  1. suad

    suad Novi član

    Kako da podesim da sve što postavim, objavim na google +, bude vidljivo i na facebooku. Znači, recimo postavim neki video sa youtube na google+ a da se to istovremeno objavi i na mom profilu na facebooku.

    Kako da to isto uradim i na facebook profilu. Jesam li na pravom putu?

    [​IMG]

    Napominjem da sam već povezao google+ sa facebookom u postavkama što se da vidjeti u SS.


    [​IMG]
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li se vama pojavljuje nekakav "ljudozder sa balkana" ? Vidim da je jedna osoba kao postala a vjerovatno nije dok sam sada ugledao kao da sam ja postao link. Zadnjih dana nista nisam "prihvatao" ni ljude ni sajtove pa ni aplikacije.

    Hakovano ili.. ?
     
  3. h2o

    h2o Aktivista

    Acc Settings - Security - Active Sessions i tu mozes vidjeti odakle se i kada spajalo na tvoj racun.

    Edit: Ustvari ne mozes tu vidjeti, to je samo za trenutno aktivne. Za detaljnije informacije, idi na Download a copy, i izaberi expanded archive, tamo se nalaze detaljne IP adrese.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Tnx samo.. zasto mi stoji da sam zadnji put bio sedamnaestog maja ? Nema ovih sadnjih dana.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako ukinuti notifikacije za ove retardirane zahtjeve za igre i sl.?
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima opcija da blokiras zahtjeve od osobe koja ti salje.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  7. h2o

    h2o Aktivista

    Da se blokiraju zahtjevi, treba otici u Apps and Games i ce prikazati ko nas zove, moze se blokirati ta osoba kompletno, kao i buduci zahtjevi od te igre. Zavisi koliko se ima prijatelja koji to salju, ali ne treba puno vremena da se rjesis dosadnjaka.

    Takodjer, preporucljivo je koristiti app od Bitdefendera Safego, cloud antivirus za Fejs. :arrow: http://apps.facebook.com/bd-safego/

    http://en.wikipedia.org/wiki/BitDefender_safego
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li sada treba (ili ce trebati u budice) za svaku stranicu štrigirati "get notifications" da bi neka novost bila prikazana na wallu kao sto je sada po defaultu ? Vidim pocela vecina savjetovati da se odradi ako se zele dobijati obavjesti o novim postovima.

    Medjutim, problem je sada sto jel'.. notifications bude zatrpan.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ne otvarma novu temu. Stvari koje sam postao na wall se ne vide kod drugih. Zadnaj stvar je od subote.

    Nisam nesto uber liknao ali me to sada uber nervira. Zna li neko u cemu je fol ?

    Znaci na mome timeline-u stoji normalno ali ostali nisu dobijali info na svome wallu (koliko sam upratio) niti se vidi na mome timelineu kada neko gelda moj profil. Znaci zadni post na mome timelineu je od subote, kada se gleda sa drugog profila.
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Da nisi stavio custom settings slucajno tj. only me opciju na posljednje postove?
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Šerao sam neki clanak jaranu pa su ostale custom postavke i ispalo je da je samo on mogao vidjeti.. ili sta sam vec zeznuo. Hvala na napomeni.. evo edtovao sam.