Far Cry 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, Jan 22, 2008.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma ja igro nekih 7 dana, preso 4% :evil: :evil: :twisted: sta sam samo goriva potrosio vozajuci se sa dzipovima :smt005 :smt005 :smt005 posto sam kupio cpu i mbo i sistem nanovo instaliro, sad malo mucim comp overclockingom, a mozda cu je opet instalirati i pokusati igrati.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma crysis je igretina za FC2 :mrgreen:
     
  3. FGR-HZ

    FGR-HZ Novi član

    Ja imam problem sa pokretanjem igre.....kada je startam pise mi sljedece:
    "The application failed to initialize properly(0xc000001d).Click on OK to terminate the application"

    zna li neko u cemu je problem???????
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    ukucaj taj Code na google i izbacit ce ti sta znaci.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Prodali su milion primjeraka igre Far Cry 2, no do nove godine ocekujem kukanje na warez :)
     
  6. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    100 %. Ne mogu da vjerujem da sam "ovo" odigrao do kraja.
    Još poginem na kraju :smt003. Sam sebe digao uzrak. :mrgreen:
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

  8. Vedo

    Vedo Moderator

  9. igor.g

    igor.g Komšija

  10. Deniken

    Deniken Aktivista

    Veliki sam fan Crytekovih proizvoda.
    Prvo sam se naigrao FarCry originala, prešao ga u svim "težinama" po nekoliko puta. Onda je došao Crysis i kao što sam i očekivao - oduševio me, izuzev par malih negativnosti.
    Dugo sam čekao FarCry 2 i kao što nisam očekivao - razočarao me! Totalno!
    Kada povučem paralelu od FarCry -> Crysis -> Crysis Warhead -> FarCry 2, po meni Crysis Warhead je remek djelo.
    Malo me ljute racunarski casopisi koji ocjenjuju FarCry 2 sa vecim ocjenama nego sto u biti i zasluzuje, dok Crysis Warhead nizim ocjenama a kada obrazloze nedostatak za njega jedino sto stoji je kratka igra.
    Znam da sam sa ovim utusio ali... Crysis Warhead zakon.
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    farcry2 nije crytekov prozivod....
     
  12. Deniken

    Deniken Aktivista

    Ko je rekao da je?
    Zato mu nije ni blizu!
     
  13. Ja zalijepio dva patcha na Far cry 2 i pocnu mi se desavat stvari koje prije patceva nisu... npr, u onoj "zoni primirja" pocnu likovi pucat na mene bez vidljivog razloga? :mrgreen: Jel moze pach "zajebat" igru? Slicna stvar mi se desila u Crysisu, paslije patcha(iako bolje radi, 5 frejmova vise u prosjeku) oni korejski dzipovi mi nemaju zadnjih tockova? il C. Warhead, u pola igre pocnemo ispucavati kokoske jedni na dr???? jel ima kakv crack il patch za patch? :mrgreen:
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    Obicno patchovi reaktiviraju razne trigere kroz igru koju su postavljeni s ciljem da se sprijeci piratiziranje igre...
     
  15. a ono za kokoske? il da kupim novu igru? tek kupio novu graf koja rasipa sve pa da se sad razrahatim kad ovo sa kokoskama... :mrgreen: jos gpore je sto nemam gdje ni uzet igru na dva mjesta samo koji opet skidaju iste igre... Dobra je Far cry 2 kad kupis malo vise razlicitog oruzja, snajpere i to, onda je zanimljivija...
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    da te kokoske su jedan vidi zasite. Naravno orginal igra nema te kokoske :p
     
  17. Gdje cu original uzimat... ovako ih mogu samo pticijom gripom zarazit :D
     
  18. Moncho

    Moncho Komšija

    sendit.com ja tamo zbavio :)
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Kao sto ti je Moncho predlozio, slijedeci put probaj skinuti sa sendit.com ili play.com. Ovdje ne raspravljamo o pirateriji.
     
  20. Ok. ja preso preko 70% igre i nije mi dosadila uopste, bila je suhoparna ispocetka, al sad je zanimljivija kad imas svo oruzje pa kombinujes u zavisnosti jel dan il noc... Al i ja svako malo probam ukljucit cloak il koga scepat za vrat :mrgreen: