farcry na 6800gt

Discussion in 'Igre i konzole' started by djambo, Jan 3, 2005.

  1. djambo

    djambo Aktivista

    Nedavno sam sastavljao masinu sa doticnom karticom i sve je odlicno radilo ali momak me zvao da ima problema sa farcry.Kaze izgleda ocajno.Sa postavkama je sve u redu i odabere dx9 path a igra izgleda ko na playstationu 1.Sve je na very high i nemogu mjenjat render mode samo default.Jel neko zna o cemu se radi.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    probaj sa zakrpama ili drugim driverima
    meni se tako nesta dogadjalo na NFSU2 ali na radeonki sa 4.12 beta driverima
     
  3. djambo

    djambo Aktivista

    probo sam i to ali nista sve drugo radi odlicno u najboljem slucaju proradi trilinear filtering a teksture su na najvisoj rezi uvjek.vjerojatno je neki bug u driverima a nemam neke starije da isprobam.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    ma ja probaj sa malo starijim driverima
    -zato postoji internet i potraga sa starijim driverima (sleeper zna sve kote od starih drivera sad ce on da procita post i eto ti linkova :wink: )
     
  5. Esh

    Esh HWB

    koliko se sjecam, bio je problem sa 1.3 zakrpom i driverima pa je ista povucena, a kasnije je izbacena "popravljena" verzija pa ako je to slucaj, mozda imas onaj prvi "losi" 1.3 ili nisi taj ni probao?

    mislim da sa zadnjim forceware i far cry zakrpom nema problema..
     
  6. Sleeper

    Sleeper Komšija

    nemogu mu stariji drajveri trebat nikako!samo noviji(nije TNT2 nego 6800).
     
  7. iskusni

    iskusni Komšija

    Nek instalira patch 1.2 ili 1.3 (bolje 1.3)
    1.3=SM3
     
  8. djambo

    djambo Aktivista

    znaci nije ni do drivera ni do grafe odlicno ako igra nije kompatibilna to vise nije moj problem
    thanx
     
  9. iskusni

    iskusni Komšija

    Ako ti se žali samo za Far Cry šta te jede briga nek se sam snalazi :mrgreen: