Fercera li visa electron na ovom siteu?

Discussion in 'Igre i konzole' started by fipi, Sep 26, 2008.

  1. fipi

    fipi Aktivista

    Evo kontam ovde kupit https://gamersloot.net/catalog/product_ ... ts_id=1933 lich kinga. Pa me zanima mogu li ikako to uradit sa visa electron debitnom karticom? Onde pise moze visa a koliko sam skonto ima puno razlike u visa electron i visa obicna. Koliko sam cito ova visa electron ne fercera ni sa paypalom, pa kako onda da je kupim? moze li ikako preko ovi moneybookersa? Ne razumijem se u ova online placanja nikako...
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    Visa elektron fercera sa paypalom :), barem moja fercera. Isto tako na sajtovima gdje pise da je podrzana visa, moja visa elektron normalno prolazi.
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    sve vise electron nisu iste.....ako ima ona 3 broja na poledjini -cvv- onda moze za vecinu online placanja

    EDIT: fipi daj link dje pise da moze visa na ovom sajtu ja nigdje ne vidim
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    Da, moja ima cvv code u dodatku broja kartice.
     
  5. fipi

    fipi Aktivista

    Ima moja neki kod. Idu one neke horizontalne šare i na kraju pise 3 cifreni broj, jel to to? Imam to.
    @Zlatan: Nema da pise, i ja sam trazio faq, nego kad odes da placas i onda ti ponudi sa cim ces placat, ima paypal, kartice visa,mastercard i jos neka i ima moneybookers nesto. Znaci mocu ovde kupit sa ovom mojom karticom?
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    Sta te kosta da probas, ako prodje prodje, kupio si, ako ne prihavati, nikome nista :)
     
  7. fipi

    fipi Aktivista

    Ma nije jos izasla prava cijena, onde stoji 10$ ono pre order, valjda ni oni jadnici neznaju koliko ce ga cjenit. A nema nista na kartici, probacu za 15 dana uplatit ako nemogne uplaticu mjesec wowa, valjda se ovom karticom moze uplatit mjesec dana.
     
  8. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Mozes uplatit mjesec jer i ja koristim electron.
    A za wotlk lijepo ti pise na tom linku
    NOTE: THe $10 is just a reservation fee. You will still have to pay the entire remaining amount when the game is released.
     

    Attached Files:

  9. fipi

    fipi Aktivista

    To sam neki dan pito tog lika samo ofline bio i spremio mi na mail odgovor :

    We are also receiving paypal payments here and moneybookers. Not sure
    with the visa electron.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Visa electron prolazi na skoro svim prodavnicama sa logom Vise, ali mora imati cvv2 na poledjini.
     
  11. fipi

    fipi Aktivista

  12. Loki

    Loki Komšija

    Edituj post i nemoj nikome govoriti taj broj iz sigurnosnih razloga.

    Drugo, najbolje ti je probati platiti tom karticom preko PayPala jer je tako najsigurnije. Ako ne mogne onda probaš direktno.
     
  13. fipi

    fipi Aktivista

    Ma mrsko mi se peglat sa paypalom i vjerovatno dugo traje da se zbavi, ionako sam konto uplatit na karticu koliko mi treba, recimo 30km, dodjem kuci i odma uplatim. Koliko sam skonto sa ovom karticom nemozes u minus. Al eto mozda i taj paypal nekako zbavim, moram se raspitat u banci sta mi treba

    edit: evo sam ga izbriso samo je osto u tvom quoteu :?
     
  14. Loki

    Loki Komšija

    Editov'o sam i izbris'o quote.

    Ne moraš se registrovat' na paypal da bi patio karticom preko paypala.
    Kad budeš kupovao izabereš paypal, onda će te on vjerovatno odvest' na PayPal-ovu stranicu gdje će ti ponuditi da platiš direktno karticom (popuniš sve svoje podatke, broj kartice itd.) ili da napraviš novi paypal account.
    Ti platiš direktno i to ti je to. :)

    edit
    Imam osjećaj da će ti trebat' više od 30KM.
     
  15. fipi

    fipi Aktivista

    Nisam mislio na lich king da ce kostat 30 km, nego kad uplacivo mjesec igranja. A lich king ce vjerovatno bit 70-80 km. I hvala puno na informacijama, da nisam ovo sazno vjerovatno bi bezpotrebno moljako nekog da mi sredi ovo preko kartice koja fercera.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vidjeces kad te neko zavali i kad ostanes bez love zasto koristiti paypal.