FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Skoro kod mene bio od zene brat. Kaze da mu kupim malo coinova, ne moze on, dijete tek. Za 5 eura smo uzeli cini mi se milion i nesto, bas su pojeftinili. Prvi put kad sam mu kupovao za 13 dolara sam mu uzeo 100.000 :D

    Ali on to potrosi sve za par dana, sastavi ekipu, onda kaze "necu ovako" proda za puno manje da bi brzo prodao, pa onda ispocetka, i tako 3-4 puta i gotovo.

    Ja samo sezone picim, dobro ide, ustalio se u prvoj :)
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Skocit ce im cijena vjerovatno. Jer sad moras staviti 200 bronze igraca da trejdas za milion coinsa, peglativno :D Ne znam, i ako je FUT P2W, meni daleko zanimljivije od seasons.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mogu nikako da prodadjem kako da mapiram funkcije na gamepadu koji nije prepoznat. Svom x360 controlleru sam promjenio drajvere pa se ponasa kao joystick ali ne mogu provaliti kako da ga koristim u igri.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    Mislim da nece biti velikih promjena osim kozmetike.
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Mislim da ću onda opet preskočiti legalnu verziju :wink:
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bukvalno svaki mode treba overhaul, sve je zastarilo.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Za FIFU15 bi EA trebala svim igračima dati po jedno 200€ i zahvalu što pomažu u beta testingu igre.... čitavu fuckin godinu.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja je nisam dirao kako me onda ispalila ali nece EA nista specijalno raditi. Obzirom da ce se konami fokusirati na mobilne igre i kako je PES 15 zaostao u prosloj deceniji, EA ce samo štancati isti klinac i koristiti priliku jer su jedini na tom tržištu. Nadam se da ce me demantovati ali racunaju proslu godinu kao veliki pomak sa ignite engineom. Ove godine ce vjerujem biti sitne promjene.
     
  9. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    FIFA 15 je loša na svakom mogućem nivou. A ako je ona loša, mogu zamisliti samo kakav je PES.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Najkrace receno pes izgleda staro. Konami u taj naslov ulaze sve manje truda. Outdated kompletno ne samo vizuelno. A i sa te strane, smorio se oko pravljena sweetfx-a i onda pogledam fifu i i'sfuraš se. Ono sto je meni stvaralo probleme jeste ista stvar kao i sa pes14. Komande nekada kasne i nisu konzistentne. Jedino im skidam kapu za tranziciju izmedju animacija ali sa druge strane kako jednom Pelikan rece, igra izgleda predvidivo.
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Testirao sam FIFU 14 na PS3 Telemach konekcija, FIFU 15 XboX One BHT nf10, Igram na nf10 BHT FIFU14 na PC-u i još sam probao FIFU 14 istu na Logosoftu, Telemachu i HS-u i svaki al svaki dan od 7-22h postoji lag na serveru od kako sam kupio igru.

    I na osnovu toga treba da dam pare za FIFU 16? U limburgu
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Matchmaking je uzasan, spaja te sa citavim svijetom. Ona zelena boja ama bas nista ne znaci.
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Išlo je do te mjere da sam stavio hub na lan 1 port, i sa dodatnim laptopm snoopao saobraćaj wiresharkom, pingao do ip adrese likova sa kojim igram, ma cirkus živi...
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imat ce te po prvi put u istoriji gaminga, i zenske timove. :smt005
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    OMG, mora da se sale
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mora da EA vidi untapped $ potencijal.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Damn.. ne znam samo ko ce ovo kupiti.

    Treba se vratiti na neku stariju fifu koja najbolje radi sa živim komjunitijem do iduce godine.
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kako ne znas ko ce ovo kupiti, ima da ovo plane
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ovo cu kupiti da mogu uzeti zenski team i poderati ovog jarana s kojim igram. Pa da mu mogu reci da igra gore od curice.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo je EA dobio od FIFA-e koji $ radi ženskog WC-a (lol) u Kanadi tako da ih je mozda ovaj naslov koštao 0$. Ako se sta proda ..proda. Mene samo zaniam da li ce biti ovi testosteronski timovi. Neka 16 bude ispeglana 15, valjat ce vise nego cekati 17.