FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja vec pre-order sebi i kolegi za PS4, DVD verzije, 70e svaka (Deluxe Edition). Suppa, kakvu si ti cijenu ugrabio?
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Standardna, 59$ sa account share-ingom nas dodje po 30$. Posto je preorder dobijemo nesto i besplatnih packova. Nije puno stvarno kada se u obzir uzme da imam oko 1200 online utakmica na FIFI 15 !
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma definitivno igra koji sam, pored Witchera, najvise i igrao na PS-u za sad, tako da mi nije zao dati. Dobra cijena ali volim ja DVD svoj, kolekcionarski :D i dobijem jos u ovom "Deluxe" pakovanja onih dosta vise nego obicna verzija, barem da bude sta dobro u njima. Vidimo se na terenu nekad (simplyowning - ps4 handle)
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja ću je vjerovatno uzeti čim cijena padne.
    Moralna načela mi ne dozvoljavaju da izvalim više od 40 km za igru. :smt003
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Na Deluxe dobiješ samo ovaj FUT gold dodatni?
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja nisam igrao "godinama". Upalim neku noć, pobjedim 2-3 za redom. Zadnja tekma, guzva u mom šesnaestercu, zabije se protivnicki igrac u mog igraca i ssudija svira njima penal. Aj zdravo.. alt + f4, uninstall.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da, dobijes nekakvih dodatnih pakovanja + neke igrace za 5-6 utakmica. Ali je 10e razlike, pa kontam da bolje dati u pocetku nego kasnije.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ne isplati se, obicni gold packovi, jedan sedmicno dobijes, ne sve odjednom. A oni su sami po sebi meh.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Platis neku uber verziju 20€ više dobiješ doslovno smeće gold packove i možeš 5x posuditi Messija za FUT utakmice.
    Baš me zanima to posuđivanje FUT igrača. Filozofija microusage micropaymenta.
    Usput ima li datum izlaska demo verzije?
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Kad ces Witchera prodavat? :D
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Ako je 25.9. rls za Evropu, možda demo dvije sedmice prije?
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Imao si posudjivanje i na 15. Dobijes nekog igraca svakih nekoliko levela. Nema da platis da posudis.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sutra izlazi demo za sve platforme. Gledao sam par sati gameplaya i djeluje kao najbolja FIFA. Drzim fige
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Igrao malo i ovako na prvu identicna igra. A da se vide one AI stvari koje su me nervirale.. se mora odigrat pvp mec. Ovako protiv "kompjutera" nije nikakva referenca. Fifu 15 sam i uzeo jer mi je sjeo demo.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    na cemu si igrao? meni na originu jos nema...bem ti ea
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    S tim da je FIFA 15 odma dobila patch poslije kojeg igra nije licila na demo. Svi kukali kako je pretesko. Mislim da ce i sad micati slajdere.
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    @anatomic, vjerovatno si htio poslat PM Nailsu, ali si mu prijavio post moderaciji sa porukom "hvala puno majstore (Y)" :D Cudne su ove ikone :D
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    :smt005 :smt005 :smt005

    hvala i tebi i nailsu..

    igra mi se haos svidja, i nakon faila od 15 bar s moje strane, izgleda da ce ova leci u korpu :D