FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jest bolje. I sad cesto udari glavom, ali nije vise tako precizno. Mada i dalje mozes dodati igracu loptu iz kornera, ubaciti na far post i 50% je go. UI ne steka vise toliko. I ono sto se meni milion puta desavalo, drzi A/X da contain, presijeces loptu i lik je doda kilometar ispred sebe. I sad doda, ali igracu, koliko god napunio A/X. Bolje je, ali ima se jos milion stvari ispraviti da bi bilo ugodno igrati. Trenutno 4. divizija u FUT, nisam nikad ovako los bio :D Moras dodavat loptu u nedogled da pravis priliku
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    FIFA 17 is now available for EA Access and Origin Access subscribers on Xbox One, PC
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Probao ja danas na Xboxu, drugačije u odnosu na 16 ali i dalje ima nekih istih problema. Svakako će se ovo igrati jer ima više ljudi na sezonama.
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Samo da gameplay nije ovako očajno spor
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    To da, ali sam navikao jer kako koja fifa sve je sporija. Pogotov prelazak sa 14 na 16 mi je bio drastičan (15 nisam igrao). Meni je veći problem što se neki problemi vuku od uvođenja impact enginea, tipa da se protivnički igrač postavi ispred tvog ili padne na pod i tvoj onda zapinje za njega i ne zna dalje ići i slične stvari.
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Mene pored brzine gameplaya samo nervira promjene u tehnici šuta i driblanja.

    Sve sa Fife 16 baciš u vodu i šteli se nanovo.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne mogu ni ja sporosti nikako. Bas je dosadno igrati.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam primjetio onu drastičnu promjenu prilikom izvođenja svakog prekida, a za šuteve i driblanje nisam primjetio nekih promjena. AI odbrane je rupa čini mi se, mada je u suštini bolja od 16-ke makar ovo pola sezone što sam odigrao.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    U maju se već uveliko razmišlja o verziji 18, a i E3 dolazi.. :)
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma


    Loguj se nekad da bacimo koju partiju ;)
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Ejs, sad zoves kad sam ispao iz forme :D
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    I ja sam novi kolač :) Jest da sam se već probio do 4. Divizije ali ti sigurno imaš nekih asova u rukavu ;)
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Da, u v17 bio sam u div4 samo jednom :)
     
  14. lolak

    lolak Aktivista

    Izlazi 29. septembra. Je li ko narucio, na kojoj platformi ste mislili igrati?







    Demo stize negdje oko 15.9. a igra je navodno i nesto sporija od 17.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zar moze sporije? Lud je ko na PC uzme opet
     
  16. lolak

    lolak Aktivista

    Evo konacno posten gameplay video.

     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ko da po ledu igraju jbt
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Trebat će prvo demo malo "kroz ruke provući".. Ovako na prvu ne vidim sad neku razliku..
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Navodno su popravili responsivnes pa ne bi trebalo da igrac napravi jos jedan korak da doda, sutra itd.
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja otkrio bug gdje vracas golmanu loptu u Fifa 17, odmah cim je izasla. Prijavim, i popratim da se popravi. Nije nikad :D Bas da vidim da li ce ga popraviti u FIFA18.

    Btw - nema sanse da je uzmem, uzimao sam godinama ali kad vidis da su nezaintresovani da poprave kljucni bug/exploit onda nema smisla podrzavati. (Puno ce izgubiti samnom, znam :) )