FireFox nadogradnje i nove verzije

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by ming, Jul 27, 2006.

  1. GW

    GW Moderator

    Niiice. Web bi bio puno bolje mjesto sa ovim.
     
  2. TopniK

    TopniK Komšija

    Meni novi Firefox nikako nije legao. Naveo sam razloge u prethodnom postu. Vratio sam se na 2.0.0.16 i svi oni problemi koje sam naveo su nestali.

    Nego, možda je Off Topic, ali ipak je vezano za Firefox. Kada napravim novi Bookmark neke stranice, npr. Gamespot, nekada učita onu ikonicu odnosno znak-simbol Gamespot-a i isti stavi u Bookmark-u, u naslovu koji zadam. A nekada neće bez obzira što određena stranica podržava, odnosno pruža to. Nije da mi smeta, na kraju krajeva, nebitno je, ali me ipak čudi zašto je tako. Danas sam formatirao disk i nakon instalacije Firefox-a (verzije sa kojom je navedeno radilo u potpunosti) samo su neke stranice očitale pomenuto.

    Mislim na ovo:

    [​IMG]

    Po pravilu, trebao bi biti znak Hardwarebase-a i Gamespot-a u naslovu istih.
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Otvori tu stranicu iz bookmarksa, trebalo bi proraditi. I mene je to zanimalo. :mrgreen:
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    To sam već uradio više puta, jer tako je inače i radilo. To sam od prije primijetio. Ali u ovom slučaju neće ni tako.
     
  5. GW

    GW Moderator

    Meni je to u 3.0.1 uredu.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma


    :smt007 super stvar,samo ne znam kako google maps radi kod nas(vjerovatno nikako :( )
     
  7. [tota]

    [tota] Aktivista

  8. Amash

    Amash Aktivista

    Probao 3.0.1 verziju i vratio se na 2.0.0.16. Pored jos nekih stvari najvise me je nervirao adress bar koji ni sa add-on-om(oldbar) nisam uspio fixati.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    sta ti tacno smeta kod adress bara? :|
     
  10. Amash

    Amash Aktivista

    Malte ne sve :lol:
    Npr. kada ukucam L on mi izbaci sve adrese koje u sebi sadrze L, pa onda ukucam lives a on mi izbaci sve adrese sa lives, a nikako da mi izbaci livescore :?
     
  11. TopniK

    TopniK Komšija

    To te Firefox prijateljski pokušava odvratiti od kladionice i propasti u koju ona redovno svakog vuče.
    :mrgreen:
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    upravo mi se desio neki ludi "kvar" na FF-u

    sve sto sam pisao pisao je napako.
    npr. napisem Qler i dok ja tipkam on pise relQ. i sve tako. i to samo u FF-u. sheba me pravo. restart i sad radi.

    do cega bi moglo biti?
     
  13. GW

    GW Moderator

    Neko ti bacio sihire. :mrgreen:
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    ispade to najlogicnije objasnjenje :)
     
  15. GW

    GW Moderator

    Ili te neko zeza sa kakvim programčićem. :wink:
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma sumnjam, jer ovo mi je lapas na poslu, jedino mu ja imam pristup, a ima KIS.. a i sve radi poslije restarta FF-a...
     
  17. GW

    GW Moderator

    Onda su definitivno sihiri.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    3.0.2 in da haus :)
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Deder Enise ovo u download, zakuco sam kazaljku u crveno. :lol:
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Wow, 2MB ti dodje upgrade... bruka i sramota. :x