Folder View Problem

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by forzajuve, Mar 4, 2007.

  1. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Ne znam kako je doslo do ovoga. Neki dan nesto cackao oko kamere, usao u My Computer, webcam... i kada sam kliknuo na <-- (back) imao sam sta vidjeti. Sva slova (nazivi foldera) ispod folodera su nestala. I ne samo ispod foldera nego i kada otvorim My Computer, znaci i ispod Floppy-a, 1. i 2. particije, CD Rom-a, My Documents... Kada udjem u npr. C: svi folderi imaju samo sliku, ne naziv ispod. Isto tako je i sa My Documents, kada ulazim preko My Comp->My Doc, samo sto kada ulazim direktno u My Documents sa desktopa sve je udure. Sve ovo je kada je folder view podesen na Thumbnails. Na tiles, icons, list i details sve radi normalno, znaci prikazuje text ispod.
    Evo kako to izgleda: http://img248.imageshack.us/img248/8355/njesraoq5.jpg
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Udji u My Comp pa onda idi gore na Tools-->Folder Options. Tu negdje bi trebalo da ima opcija da ti pokaze imena ispod ikona. Ako ne bude radilo idi na desktop pa desni klik i na Properties. Ides na Appearance-->Advanced. Tu negdje nadji Icon pa ces imati negdje vrstu fonta ispod ikona. ovo zadnje cisto sumljam da je jer kako si vec rekao kada ides u My Doc. da je sve u redu al eto ...
     
  3. mahe-vi

    mahe-vi Novi član

    Ili nek samo ode u folder options restore defaults...mislim da bi trebalo pomoc
     
  4. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    @AdoSA za ovo prvo sto si napisao, nisam nasao tu opciju, ali logicno je da je ona vec ukljucena, jer je u My Doc. sve udure, a i kada stavim na sve osim thumbnails, a za ovu drugu nista, samo ce promijeniti font, a vamo ce i dalje ostati isti problem.
    @mahe-vi uradio tako, nista se nije promijenilo, ostao isti problem...

    U svakom slucaju, hvala obojici.
     
  5. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Problem solved. U My Doc. dje je sve udure kada je podeseno na thumbnails, uradio sljedece: Tools->Folder options->View->Folder views-> Apply to All Folders. Ali mi i dalje nije jasno kako je doslo do onoga, ne znam da ima opcija da se ukinu slova ispod, samo od sebe se pojavilo...
    Moze lock.