Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja uzivam :mrgreen:
    [​IMG]

    To ce biti nadam se ujutro :D
    Samo je pitanje potrosnje guma, i kakav ce Red Bull biti u trci, i naravno ne treba zaboraviti Grosjean-a.

    A Ferrari je na limitu :mrgreen:
    Ali i dalje mislim da ce biti jaki, ima brzine u nosonji ali nesupjesan pocetni polozaj auspuha im je sjebao balans.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ispred je više od godinu dana, nije to novina, samo, ovo je danas totalno demoliranje bilo.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jebeni sreckovic. Sve sto se desilo u ovoj utrci mu je islo na ruku.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To samo dokazuje da je medju najboljim vozacima danasnjice, uz Alonsa i Hamiltona. I Vettela, mada u to nisam siguran.
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    Ljudina sedma :D
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ali zato jesu sigurni u McLaren-u, skoro je izasla izjava, pa je onda brzinski uklonjena sa Autosport-a, jednog od njihovih da su na kraju prosle sezone imali najbrzi bolid ali da je Vettel bolji od njihovog dvojca.

    Hamilton-u treba novi inzinjer jer sa ovim ne ide ni takticki a izgleda ni setup-om, Button-a on treba da ostavlja 10-20s svaku utrku.

    Mercedes nazalost jede gume kao sto se sumnjalo, Ferrari los, glavonja koliko god da ga ne podnosim daleko najbolji na gridu, Button je za njega kanta.
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Popustite s tim "niger", nema smisla.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Tu ti mnozina nije trebala.
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Kimmi i Alonso za klasu iznad ostalih vozaca.
     
  10. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Koja televizija prenosi forumulu?
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Njemacki RTL, Sport Klub Prime..
     
  12. Esh

    Esh HWB

    I varijacije na ovu temu. Ko ne moze ispostovati osnove kulturnog ophodjenja, nek se sudrzi od ucestvovanja na temi ili forumu.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Stari dobri Kimi :D Vremena su bila fantastična kada je bio sam na stazi, stvarno štata kvala

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Kada nekog uzmeš 3,5 sec po stintu i onda imaš neprocjenivu priliku da vidiš čokoladnog onako sretnog na podiju, pa to može onda samo slijep i zaluđen čovjek bjerovat da je ovaj brži :lol: Imao sreće? Hajde nek mi neko kaže zbog čega je to ovu utrku Button na sreću pobjedio.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Raikkönen about his driving skills: It goes somehow

    18.03.2012 12:31 (päivitetty 12:33)

    7th position in Australia GP didn't exactly warm Kimi Räikkönen.

    - It wasn't nearly a weekend that we would have wished for. Due to my own mistake and other's mistakes we put ourself in a bad position in the starting grid. All and all the position and race was quite good, but we would have had chances for better without the mistakes, Räikkönen told MTV3.

    Räikkönen commented in a humoristic way how he can drive a F1-car these days.

    - Somehow at least. Certainly not well but it goes somehow. Hopefully we won't make the same mistakes we made on Saturday in the next race.

    - Actually since the weather was what it was on Friday I don't think we drove even one good lap before the race. Tricky in a way, Räikkönen said.

    - The car was much better than the position inclines. I had a good start but then some crashed in the first corner so that I almost had to stop and drive to the grass in order to avoid them. I lost the places I got in the start right there, Kimi said.
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Trebao je odspavati prije trke.

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk
     
  16. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Hvala, današnju sam nažalost propustio ali čitajući vaše komentare imam osječaj kao da sam je gledao :)
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    He had not driven an F1 car since the 2009 Abu Dhabi Grand Prix, and had no experience of the Pirelli tyres he was using. Yet, after a single installation lap to check the car's systems were working, his first flying lap was within a few 10ths of a second of the fastest lap he would do over the next two days.
    http://www.bbc.co.uk/blogs/andrewbenson ... onens.html
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  19. Esh

    Esh HWB

    Djeluje kao repriza Australije. Dva McLarena, dva Mercedesa, i onda Red Bull koji ce ici ispred Mercedesa u samoj utrci.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nista se nije promjenilio, kimi je i dalje podjednako nesretan. Mogla bi kisa padat.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk