Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo da merc nema party mod, ali sve u svemu očekivano. Utrka bi mogla biti zanimljiva. Grid je ludnica, nikad tjesnije, samo da merc nije ovoliko dominantan sezona bi bila za pamćenje.
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da kakav balkanac ne vodi F1...ovo sve smjesnije od smjesnijeg :D
    jos malo pa cemo pricati o zakivanju eksera u kovceg F1 haha

    p.s. ja ovo cudo ne pratim godinama...nedjelja ima puno boljih nacina da se potrosi,od sjedenja u kuci i blejenja u TV :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne vodi balkanac F1, ali post je definitivno napisan od strane balkanca :)
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma ja se samo zezam...pa pogledaj tu kameru na bolidu i reci mi kakva je preglednost
    to sto si ti f1 okorjeli fan,ne znaci da se moras licno primati na tudje postove :D
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Ima slika na Facebooku se vrti, slika sa ove kamere i pise, ako se ikad osjecas beskorisno sjeti se da ima on board cam iza halo-a. Bas beskorisno, vidi se jedna ruka vozaca jedino.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma


    Pile od danas


    Pole 2015

    Ugl bolidi su monstrumi postali, brži nego ikad. Ja bih radije gledao ovako brze bolide nego da neko nastrada pa da opet sve sjebu pravilima.

    Kamere će promjeniti, prva godina a i sam halo će promjeniti izgled i izgledati bolje.
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Bitch please, ovo je bila F1 a ne ovo sad sranje :D

     
    edgsi, zippoo and aNaToMiC ! like this.
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    e u to vrijeme sam i ja pratio F1...a ovo sada je cirkus teski...pojacas do kraja i samo cujes gume kako huce ...nista motor :D
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kad je trka danas?

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Uze Vet utrku, svaka mu cast. Bila je zestoka borba na kraju, Hamilton je izvukao sve iz auta, al Vet ima tu konstantnost u krugovima. Da nije bilo SC sve bi bilo drugacije ali meni ovako draze. Zao mi za Haas, izgubise oba auta u par krugova, a Ferrari motori...
    @Qler zavrsila utrka prije pola sata. Bilo je na njemackom RTL, ko ima MojaTV moze pratiti ovu sezonu.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Malo sam prespavao :) a i nisam sat pomjerio :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    @Reventon
    Gdje si ti vidio borbu, jesmo li gledali istu utrku?

    Haasa mi nije zao sekunde, to sto imaju su samo kupili od Ferrarija.

    Ferrari odlicna strategija, ali im je trebalo srece, srecu su i imali.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Vettel sretno pašče, mada je Hamilton jeoš veće. Šteta Kimi je imao zacementiran P2 bio je brži cijeli vikend od frizure.

    Ovu utrku treba izbaciti. Mercedes očekivano, RB je bio brži od Ferrarija mada to ne znači da stvarno jesu brži, mislim da će u kini biti borba Ferrari mercedes.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vozili su na limitu da sam ocekivao neki kvar ili gresku vozaca. Hamiltonu skocile temp motora da je morao na kraju popustiti. Nisu bili auto do auta ali je dugo bio u DRS zoni.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meh, to "na limitu" je sasvim normala, to je F1. Osim toga, Hamiltonu jesu skocile temp motora ali to je samo zato sto je bio u prljavom zraku iza Vettela. Merc bolid nije napravljen da bude drugi, jednostavno nije predvidjena ta mogucnost. :D

    Koliko je dugo Verstappen bio iza Alonsa? Slicna situacija, i takodjer je bolid ispred bio na svjezijim gumama.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Svaki se pregrije kada prati. Hamilton je bio u party modu iza frizure.
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma nije bio u party modu, kakvo to. Party mode je samo za zadnji Q3 krug i to je to.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bio je u najjacem kojeg koriste u utrci, plus što je koristio overtake button.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo na SK1 bila F1
    nego,je li ovaj krug oko vozaca sada samo dizajnerske prirode i eventualno aerodinamicke ili to necemu drugom sluzi ?