Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ova Alfa je kanta, nije joj mjesto gdje je Kimi dogurao.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije bas kanta. Prosle sezone su bili midfield, ne vidim razlog zasto ne bi i sad bili.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa bili su, slavili osma mjesta kao pobjede, plus, ove godine su razlike još manje, jedino je Williams miljama off
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  5. kio

    kio Komšija

    Treba prestati pratiti ovu F1 :) . Iznervira se maksimalno. Max V, da nema ledja kakva ima, davno bi letio. Treba Kvyata vratiti u RedBull a njega demote nazad...
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Totalno regularno, nije se ni Sainz slomio da ostavi prostora.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije ni trebao ostaviti mjesta, zasto, kad ga je vec pretekao? A i da je ostavio, dzaba bi bilo jer bi se ovaj svejedno zabio.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sainz nije očekivao kasno kočenje, totalno ga je iznenadio, međutim Max je bio tu i uzeo bi zavoj regularno - racing Inc

    Gledam lecleckov on board. Ljudi hvale Ferrari što su pustili da se utrkuju, javljaju mu da ostane dva kruga iza petka, lik ga odmah uzme na sljedećem pravcu :D

    Super sezona, samo da Mercedes ne pobjegne previše
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    a Leckeck 5 krugova prije kraja..

    "im gonna cry, im gonna cry", tuga, spasi ga safety samo tako :)
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

  11. kio

    kio Komšija

    Alonsa najvise postujem poslije Schumahera, ali je lik toliko negativan (mislim razumijem ga) ali uslijed njegove negativnosti on je zatrovao tim cijeli s njom. Sumnjam da ce se vratiti.
    Meni je zao Russela, je** se u onom Willamsu. Valjda ce doci umjesto Bottasa u Merc.
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Zato ga niko i neće u timu.
    Ali da lik nije bio u stanju da uzme 2010 to mi nikad neće biti jasno kako.
    Mclaren je baš bio pozitiva u Bahreinu ali će biti tu DNF-ova koliko hoćeš.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma nek bude, samo da bude i brzine. U Bahreinu su bili treci team sto se mozda opet poklopi, ko zna, al kad sad nisu uzeli podij, kad ce
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Torpedo is back

    Jebote dvojicu odjednom izbaci, njemu nista.
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ferrari i strategija, jbo ih Seb.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nema veze kada ih mercedes pere sekundu po krugu.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Onaj Talijan im je kanta. Stavi tu Eriksona, vjerujem da bi završavao u poenima, ne na pozicijama kao Kimi, ali Giovinazzi je vjerovatno trenutno najlošiji vozač od čitave F1 postave, a nije više toliko ni mlad.
    Što se race pace-a tiče Sauber je prilično dobar. Renualt je sigurno najbrži od čitavog midfielda, ali trenutno ima sramotnu pouzdanost. Mora se priznati da je ove godine čitava sredina jako blizu, ako izuzmemo sveti trojac naprijed, i hudi Williams ozada...
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako ima neko voljan da kupimo po pola godišnji pretplatu na TV pro nek se javi na pm

    Dobije se sky sport TV prenos, onboard vozača kojeg želiš, data sa vremenima, ko je na kojim gumama, pozicijama na stazi i td. analiza poslje utrke, i arhiva starih utrka.

    Ugl po meni se isplati ja ću svakako uzeti, pošto nema ograničenja na koliko uređaja kontam, da je 30eura super cijena za cijelu sezonu.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ode Niki, nevjerovatna zivotna prica.
     
    Esh likes this.