Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bio je ukoso samo nisi primjetio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Na kraju leclerc 20s kazna, max 5s kazna.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne mogu ja ovo gledati, kad prikaze onboard i onda vidis i cujes liftanje prije krivine odmah bih gasio prijenos.
    Da ne spominjem fejk preticanja.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Eto drs nije bio fejk
    Meni jedino smeta sto ne znam kad koriste boost

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma



    Ne znam hoce li nekad doci bolji vozac za sada ga nema

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
    nFare likes this.
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Od sljedeće godine povećavaju ICU snagu smanjuju elektro.
     
  7. nFare

    nFare Overclocker

    Ta će Mijata. :D

    Nije realan, gledao sam par krugova na Nurburgringu GT Mercedesu, vozi kao da se rodio sa njim.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Upravo radi brzine kojom se prilagodi na novi auto/kategoriju pa i u F1. Nova pravila, ne lezi stari stil lik odmah promjeni sta treba i adaptira se.

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    dino73n and zoi like this.
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Upalim ring 24h max ide sa P10 na p1 u sat vremena, sva preticanja ma stazi dva apsolutni limit sa vanjske strane i dva točka na travi. Nema sta, decko je magija plus pola staze mokro na slikovima naravno.

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  11. AggressoR

    AggressoR Komšija

    Kako znam startovao je s 3 pozicije i mislim da od pocetka utrke je tu, 2-3 pozicija.
    Ne zaboravi da vecina tih preticanja su ustvari obilazenja vozila nize klase.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Last edited: May 16, 2026
  13. AggressoR

    AggressoR Komšija

    Zato sto je bio u Boxu, dosuo gorivo i stavio nove gume, nije ovo F1 gdje ides 1 do max 2 puta u box i utrku zavrsis na dva seta guma.
    Velika je razlika izmedju bolida s novim i starim gumama. U toku dana se desilo da je kisa pocela jace padati i oni koji su bili blizu box-a dosta su profitirali jer krug traje oko 8 minuta, i ako si prosao box valja voziti citav krug (8 min) dok budes imao opet priliku za box.

    Gledam danas od 2 sata utrku, ne bas detaljno ali se konstatno vrti na jednom monitoru.
    (BMW izgubio vodecu poziciju bas zbog kise jer je 2-3 min ranije prosao box)
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sprint weekend je. Bice gadna staza za baterije.

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  15. AggressoR

    AggressoR Komšija

    Ja se vise radujem F2, nego f1.

    McLaren i Mercedes su donjeli dosta unapredjenja, nadam se da ce makar ostati borba izmedju njih jer mi se cini da Ferrari sve vise zaostaje.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Feerari ima dobar bolid i ocigledno slabiji PU tako da od njih nema nista, posebno na ovoj stazi

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislim da je Russel ovdje favorit. Ova mu staza pravo lezi.
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo da ne zavrsi u mentalnoj ustanovi. Mali ga rasklapa na sitne djelove.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Završit će ko Alonso sa Hamiltonom ali bez titula.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobar sprint, bice zanimljiva utrka

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk