Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kvale dobre, Russell se vratio u zadnjem krugu.
    A utrka veceras tek u 22:00. Ne vjerujem da cu stici sve odgledati, vjerovatno sutra reprizu pustiti.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izgleda da se nece imat sta čekati, kisa životom pada

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  3. AggressoR

    AggressoR Komšija

    Vozi se F2, suhan staza.
    Dino s 12 (ili je 13) pozicije dogurao do druge za sad, samo da se sta ne promjeni.
     
  4. AggressoR

    AggressoR Komšija

    Ode Dini motor, bas srece momak nema. Isto kao na prvoj utrci motor i evo sad isto.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ipak kisa, izgleda ne pada jako, samo da ne bude prekida

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ludnica i prije pocetka.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koja greska mclararena
    Steta za utrku jedini mogu parirati mercedesu

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Lakrdija od starta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Uh koje utrkivanje

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kakav potop McLarena.

    Al nam Mercedes dvojac omogucava zabavu. Skrsice se i Verstappen ce pobijedit, ni kriv ni duzan, niotkud.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Morat cu ovu gledati ponovo sa antonelijevog onboarda

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Piastri katastrofa, sta je ovo...

    Na stranu greska sa strategijom na pocetku, potpuno je zasluzio kaznu. Ono je bilo na nivou Kvyat torpedo poteza.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne mogu da vjerujem da se nisu jos uvijek dotakli

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  14. AggressoR

    AggressoR Komšija

    Zavrsi Russel karijeru.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Steta, utrka.je gotova. Ali mu je decko uzeo mjeru, nema sta

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pisao sam ovdje mislim vise puta, ovo stavljanje guma u anticipaciji kise ne funkcionise nikad ali bas nikad, idiotski se to pokusava iznova i iznova, godinama, desetljecima, dzaba doktorati, inzinjeri, superkompjuteri, uvijek isti fail.

    Leclerc je tako najebao 100 puta.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kada cijeli grid radi jedno ti pametan uvijek se zavrsi u suzama.

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  18. AggressoR

    AggressoR Komšija

    Potop Mclarena, Norris zavrsi, Piaslia ceka kazna, veselo.
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Al gledam sad kolike su razlike, prosle sezone prvih 15 mjesta unutar sekunde...sad 6. premo minute iza 1.

    Evo Hamo 4. prestize za krug 8.
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo da Hamo izdrzi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro