Dobra utrka, dobro bolidi izgledaju, mislio sam.sa ce ova biti clipping fest ali utrkivanje je top Sent from my SM-S931B using Tapatalk
https://www.instagram.com/reel/DYvTc_qR3rc/?igsh=NzFwNGxxdnhnYm15 Sent from my SM-S931B using Tapatalk
Sreca riješili smo se lokalnih baja. I na ovom f1 prenosu ima iritantnih likova ali Jolyon Palmer vadi situaciju, nije bio neki vozac ali je top komentator. Sent from my SM-S931B using Tapatalk
Konacno su banovali Mercedesov trik sa kompresijom https://racingnews365.com/mercedes-...gp-rule-change-explained-racingnews365-review
Tek pogledao. Ali decko dere rasela, cudo Nisam očekivao da ce ovako blizu biti, svi su bili top, znao sam da čarli ide na pole ili u zid Sent from my SM-S931B using Tapatalk
Lecler nije imao srece u prvom sektoru zadnjeg kruga, zasmetao mu je neko, bila je plava zastava, inace bi bio u prva tri. Antoneli je za volanom na nivou Verstapena u najboljim danima, samo bolje naravi.
Ma ovdje su kvale main event, nema se sta usrat, kimi uzima 99,9% Sent from my SM-S931B using Tapatalk
Čuj nema se, kao da upravo Leclerc nije izgubio pobjedu u Monaku zbog ferrarijevog bisera od strategije.
Naravno. Izgubio je i hamo utrku i riciardo i td, ali sad je takva situacija da i dijete ne moze zajebat, ovaj Hadjar im je dao prostor da rade sta hoce Sent from my SM-S931B using Tapatalk