Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobra utrka, dobro bolidi izgledaju, mislio sam.sa ce ova biti clipping fest ali utrkivanje je top

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Izdrža Hamo. Svaka čast i malom Kimiju a i Hami.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da se nije djordje pokvario i mclaren potopio bilo bi jos ludje

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Antoneli je cijeli vikend bio zvrka, sa toliko samopouzdanja za volanom, buduci prvak sigurno.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

  6. AggressoR

    AggressoR Komšija

    Zato je i dobio kaznu.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bolidi izgledaju spektakularno u monacu, posebno hamo i čarli.

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Raja je kritikovala komentatore iz Hr na sport klub ali iskreno meni su bolji od ovih sad na areni.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sreca riješili smo se lokalnih baja. I na ovom f1 prenosu ima iritantnih likova ali Jolyon Palmer vadi situaciju, nije bio neki vozac ali je top komentator.



    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja onu F1 nisam upalio od prije ove prinudne pauze...
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Wow, kakve kvale!!!
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tek pogledao.
    Ali decko dere rasela, cudo

    Nisam očekivao da ce ovako blizu biti, svi su bili top, znao sam da čarli ide na pole ili u zid

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Lecler nije imao srece u prvom sektoru zadnjeg kruga, zasmetao mu je neko, bila je plava zastava, inace bi bio u prva tri.

    Antoneli je za volanom na nivou Verstapena u najboljim danima, samo bolje naravi.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Steta za maxa :(



    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sad je na Ferarriju da usere strategiju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ovdje su kvale main event, nema se sta usrat, kimi uzima 99,9%

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Čuj nema se, kao da upravo Leclerc nije izgubio pobjedu u Monaku zbog ferrarijevog bisera od strategije.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno. Izgubio je i hamo utrku i riciardo i td, ali sad je takva situacija da i dijete ne moze zajebat, ovaj Hadjar im je dao prostor da rade sta hoce

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo hamo sam sebe zato naguzi hahah

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk