FORTRON 300W, ATX-300GTF

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shenron, May 16, 2004.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    Sta mislite o tom napajanju?!
    Kosta 55KM.
     
  2. d0ga

    d0ga Aktivista

    radje uzmi 450W za 60km
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Gdje to ima?
     
  4. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    min.uzimaj 400w,a razlika u cjeni izmedu 300 i 400 nije velika
     
  5. d0ga

    d0ga Aktivista

    imas i sara compz
     
  6. Esh

    Esh HWB

    iako 300w moze podmiriti vecinu korisnika (jos uvijek), savjetovao bih da ides sa najmanje 400w te da ganjas neki brand (npr. codegen koji je kod nas prisutan)
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma ovo je Codegen 300W. Nije bas nesto. Naponi letaju ko golubovi na bascarsiji :D , zato hocu nesto kvalitetnije.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    a enise ne znam baš za codegen... mislim kod nas je on praktički besplatan i takva ga kvaliteta prati, gledaj šta crazy kaže.
     
  9. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    a zasta sluzi to napanjanje tolko , kakve prednosti ima i sto mora bit velko (znam ja da treba za rad kompa , nego pitam kaka je uloga sto je ono welko il sto je malo ) :D jel , ne razumjem ja to :D
     
  10. Esh

    Esh HWB

    ja inace imam zalman, ali moj blizak prijatelj ima codegen 400w te do sada nikakvih problema nije bilo, a naravno ostvaren je zavidan o/c.. ne mogu ja sada reci da codegen napajanje ne valja, ako je ovo koje sam ja probao bilo dobro..
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    E neznam. Meni naponi letaju. Nisam zadovoljan sa napajanjem nikako. Al sam citao po forumima da su novija codegen najapajanja dosta losija od onih starijih. Tako da je neko starije codegen 300W bolje od ovih novih 400W.
     
  12. emirc

    emirc Novi član

    Ovo je prokleto tacno!