Freezer 64 pro na ASROCK 4COREDUAL-SATA2 ?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by fipi, Nov 25, 2007.

  1. fipi

    fipi Aktivista

    Zanima me moze li ovaj kuler na na ovu maticnu, znam da moze na soket 754 i 939, ali neznam moze li na ovu maticnu.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nazalost, ne. Samo s754/939/AM2. Za s775 ti treba Freezer 7 (Pro).
     
  3. fipi

    fipi Aktivista

    A ciganluka, kakav je ovaj boxer CPU INTEL DualCore E2160 1.8 GHz 1MB, 800FSB, LGA775, BOX? Jeli bucan, samo mi treba da nije bucan, dosad sam imo ovog frizera, pa me zanima jel priblizno tih i grije li se ovaj proc puno, ne kontam ga klokat.

    Kontam nabacit ASROCK 4COREDUAL-SATA2 PT880 soc775 PCIeX+AGP8 DDR2 +SB+LAN za lagani prelaz. Konto sam izbacit 3400+ i maticnu i stavit ovu asrkovu i ovaj gore proc. Znam da je krš asrok, al eto nema se puno para.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma bit ce ti ok. Cuje se, ali nista pretjerano. Cak i solidno hladi ;)

    Glede ploce, ako ikako mozes uzmi neku P965/P35 plocu...s tom se neces naclockat. Ako nisi ni mislio clockat, E2160+box cooler+ta asrockica ce sasvim fino radit :)
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Preporucio bih e4400 zbog viseg multiplera. Meni na istoj ploci radi na 10x280.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Lako je preporucit. Q6600 bi bio fin izbor :lol:

    Koliko je E4400 skuplji od E2160? Podosta. Radije kupit dobru plocu.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ali ako mu je prelazno rijesenje, kao sto je meni bilo i kao sto on rece, onda se itekako isplati malo vise uloziti u 4400.

    EDIT: Evo sad gledam E2180. On ima multipler 10, onda njega :D
     
  8. fipi

    fipi Aktivista

    Sejtan mene goni da ja to klokam, ali kad razmislis od koje mi to, opet cu to morat nekom prodat poslje, pa bolje mi da ne klokam. Nego ostavi kako jest.
     
  9. Moncho

    Moncho Komšija

    sto to, ja redovno klockam sve u 16 i naravno opet to prodajem. Klocko ne radi neku bas pretjeranu stetu komponentama( po mom skromnom misljenju radis zanemarljive stvari...).Slobodno ti to clockni druze da vidimo dokle ide.... 8)

    P.S. Skoro pa je grehota ne clockati CPU a poglavito C2D proceve :)