Full custom watercooling by sena

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Sena, May 13, 2013.

  1. cryptex

    cryptex Novi član

    Ma ne kazem da su ti losi.

    Heh, drago mi je da se kod nas nasao neko da ovo uradi. Nazalost ja trenutno nisam u mogucnosti, mada je u planu. Sa tim da moram bolje kuciste uzeti gdje moze stati 360 + 240. Plan je nova graficka pa alat i materijal da pocnem sleeve-at kablove, i onda vjerovatno vodeno.

    Trenutni setup je

    [​IMG]

    BTW, jesi radio leak testing 24-48h sa samo pumpom ukljucenom?
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jesam radio sam leak test 24h, samo pumpa, eksterna(druga napojna).

    Sad ce mi kolega kost donijeti ekstendere pa cu prikopcati i 240mm rad.

    Koje su ti grafe i proc u pitanju, mozda i nemas potrebe za 360+240.
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Sena, svaka čast na buildu, ali vidio sam ljepših custom setup-a Pentiuma III, kod Roma na otkupu sekundarnih sirovina. Usput ako nekome treba kvalitetan toalet papir, nek se javi na pp. Usput sena August je za 6 dana.
     
  4. heroic

    heroic Komšija

    Eto rjesenja, extorniji prodas kuciste i vodeno, ostatak komponenti je lagano rasprodati :D
     
  5. ElectricSound

    ElectricSound Aktivista

    Pa hajde dobro sad..covjek se potrudio, i sigurno nije jeftino prosao sa tim svim poslom..nema svako zivce i strpljenje da svaki pokret koji uradi i slika..sam je rekao da ce raditi rev 2, pa vidjecemo. Ja glasam da se i mimo svoje volje bar malo potrudi kad to bude radio :smt023
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo par slika prije usisavanja, i jedna nakon uspjesje ugradnje 240mm rad improvizacijom. Velike slike su, da ne bude da nisam upozorio. To bi bilo vecinom to, nesto vise ni ne mogu experimentisat jer se nema ni vremena, a i crijeva sam sva potrosio, jos mi jedino ostalo da skratim crijevo koje od ide od mosta pa do 120mm rad-a i to je to, ali za sada sam ga fino skockao tako da nema brige.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]