fUnc s. 1030

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by ming, Oct 30, 2004.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    vidi sa nashim vrhovnim poglavarom
     
  2. Esh

    Esh HWB

    kao prvo, iskoristio bih priliku da te pozdravim i pozelim ti dobrodoslicu na forum..

    ovdje nema tih nekih prica "vidi njega sta pita i sl" jer su ljudi koji se okupljaju uvijek spremni da pomognu u jednoj normalnoj atmosferi..

    sto se tice podloge, kod nas trenutno niko ne vrsi prodaju iste, no ona se moze naruciti / kupiti preko links.hr,
    http://www.links.hr/artikli_frameset.ph ... orija=1018
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    welcome na forum!

    pogledaj malo u linksu, jer ima svašta od tih podloga... ja sam malo oko bacio na onu aluminijsku, uglavnom pogledaj šta ima i sretno sa kupovinom!

    inače evo i ja sam neki dan u linksu uzeo napajanje, kućište i ostale sitnice i stvarno moram pohvalit tamo dečke jer rade odlično i sa te strane (skup sa ponudom koja je jedinstvena u hr) im, po meni, nema trenutno konkurenta ovdje.
     
  4. amir

    amir Guest

    znaci sve preko linksa ide , ok probat cu i vidjet cu sta ima , mislio sam da ima direkt iz bih naruciti al nema vezze probat cu naruciti i vidjeti koliko je para !! hvala jos jednom vidim da niste kao ostali ljudi odmah neki napadaju a naprotiv vi ste mi dobro pomogli !! tnx opet
     
  5. amir

    amir Guest

    i izvinjavam se , malo mi pojasnite kako ovo da narucim , sorry sto pitam ! al nisam prije nikad narucivao pa treba malo pomoci ako nije stogod , hvala unaprijed !!
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    najbolje je da kontaktiraš direktno links, mejlom ili telefonom, pa sve s njima dogovoriš. http://www.links.hr je stranica ak već nisi bio tamo.
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Hm...za koji dan dolazim u ZG...mozda prosetam i do Linksa... (jebiga...samo cu prosetati...mozda kupim nes za 20kn...nemam love...moram stedit za pice :mrgreen: ) :alien: ...
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    bolje ti je neulazi razbolit ces se
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma qrac...razbolit cu se prije toga... :D....
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    ma samo uđi, ali nemoj imat pare pri sebi jer neće dobro završit.