Game of Thrones (HBO) [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Apr 6, 2011.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa pojavi se jato zmajeva. Ona se iznenadi kako nije znala da su se razmnožavali, spale kraljev grudobran do temelja, hound i arya smaknu cersei i njenog čuvara....

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    E čuj kraljev grudobran ahaha
     
    Pelikan, aNaToMiC ! and Esh like this.
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hahaha tako prevode Kings landing :) :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    I ja sam neki dan Jadranu na YouTube pokazivao te zmajeve, on zaboravio na njih... Kontam nesto mi bezvezne da im je jedina svrha bila da se ondje vide i to je to...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  5. commit

    commit Guest

    Sve ce ovo na kraju biti jedan veliki anti-klimax :)))

    Sent from my Oneplus using Tapatalk
     
  6. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Hmm...mogao je Bran biti Night King, mogao je Night King napasti prvo Kings Landing, mogla je Arija biti Bran pa ubiti Night King-a. Mogao je neko zrtvovati svoj svoj zivot Dany ili Jon za ubistvo Night King-a. Sve bi meni ovo bilo sokantnije i bolje.
    Evo i ovo zadnje je genijalno da su se zmajevi razmnozavali pa da na kraju spase i zapale sve...jer nismo to ocekivali.

    Medjutim, nista od ovoga se do sad nije desilo, toliko je bilo fan teorija i stvari koje se mi samo mozemo sjetiti da bi bolje bile.
    Mislim da trazimo dubinu stalno u veoma plitkoj prici ili vodi u koju je GOT uplovio.

    Moje misljenje je trivijalan zavrsetak gdje Jamie ubija Cersei jer se ko fol zaljubio u "viteza". Smijesno stvarno, a usto i najjefitnije.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Cersei je svakako otkuclao. Samo je pitanje da li će je smaketi Arya ili Jamie :) nije nemoguce ni da ona rokne Jamiea, jer ju je izdao.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Bolje bi bilo da ona ostane na tronu, ha ya

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Nisu ona dva kloca ni do koljena R.R. Martinu
     
    aNaToMiC ! likes this.
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Arya popizdila. Ode roknut zmajicu izgleda :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    senad_986 and aNaToMiC ! like this.
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa malo je reci da je glupa epizoda. Ne isplati se ni pocinjati nabrajati sve nebuloze.
     
  13. vutra

    vutra Komšija

    Sezona je čisto smeće, ali sreća pa završava uskoro :/
     
    aNaToMiC ! likes this.
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma nije losa zabava, fino je ono uradjeno tehnicki, ali cim malo ukljucis mozak sjebes se.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  15. commit

    commit Guest

    The mad queen sjeba sve i red keep i seriju

    Sent from my Oneplus using Tapatalk
     
    Reventon likes this.
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I sama Emilia Clark je rekla da joj se nije svidio taj dio njene uloge, pretjerali su. Unistili cijeli grad, bezpotrebe ubija zene i djecu. A i zmaj unisti ulazna vrata i prepolovi kamenu kulu plamenom, nidje veze. U epizodi prije ubise drugog zmaja za 10 sek, a ovog nisu ni dotakli.
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Da nije smijeano bilo bi zalosno.Ma.odron teski sve ne mogu da vjerujem kakve gluposti!

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. Almir

    Almir Komšija

    imam osjećaj da će na kraju samo ostati ned stark familija
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ako malo uzmete na stranu da su nama usrali seriju i sjebali moral, hajde malo ko je pratio od pocetka i zna historiju same familije Targaryen.

    Sam njihov otac je vladao 7 familija, pobio sve zivo sa zmajevima.

    Tako da je konacno od finjak djevojke, vladarice i one koja izbjegava krvoprolice dosla na svoje, odnosno proradila joj krv Targaryen.

    https://gameofthrones.fandom.com/wiki/House_Targaryen

    Po meni totalno logicno da se ovako privodi kraju, jer ce na kraju biti sve poruseno i historija biti ponovljena :)

    elem bum vidjeli jos jedna ep i cao.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dani treba u haag pod hitno.
    Serija beton ali ovaj kraj su usrali i zbrzali pa ostaje dojam da nije to to.