Gamepad ala PS2 dualshock

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Dexx, Oct 23, 2008.

  1. Dexx

    Dexx Aktivista

    jel ista marka?
    kako frcera?
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Da pitam, jaran trazi X360 gamepad da uzme za PC, kaze da je prerovio sve cjenovnike i nigdje ga. Moze li ko reci gdje se ima uzeti u Sa i koliko je love? Thx
     
  3. GW

    GW Moderator

    Po meni je bolje uzeti Dualshock 2 sa adapterom nego to.
     
  4. Ninja

    Ninja Komšija

  5. Vedo

    Vedo Moderator

    thx Ninja, evo nasao je valjda u Plusu neki Logitech, vizuelno haman isti kao i X360, 70 KM. Valjda ce to uzet, neam pojma..
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    i meni se svidjaju ovi gigatech gamepad-ovi, ima varijanta samo za pc 15 km i za pc + ps2 20 km.
     
  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Gdje ima ta varijanta za PC???
     
  8. Dexx

    Dexx Aktivista

  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Upravu si, ja 100 % uzimam u ponedjeljak takoder..Samo da li im je ova stranica redovno updatovana da ne bude da su ovo cijene i dzojstici stari 2 god :lol:
     
  10. Dexx

    Dexx Aktivista

    Ma cijena ne moze varirat marku gore dole samo me brine mozel se naruciti, odnosno imajul na lageru...mozda ima samo jedan zato cu u pon u 9 doci prije radnika da ga narucim prije tebe :p :)
     
  11. vnm_

    vnm_ Komšija

    ja sam 2 ovakva gigatech usmrtio. doduse nisu se pokvarila, ali se kod oba R1 tipka rashabala do neupotrebljivosti (a nisam ih koristio za soccer), a nakon nekog vremena se i analog previse razvali pa pocne sam od sebe da upravlja. D-pad nije bas ugodan za igranje jer je svaki pravac zasebna tipka. rodjak je svoje jos gore unakazio, ali on je divljak i drzi ih na podu.

    sve u svemu, za te pare su odlicni, ali morate s njima biti njezni.
    mi smo ih uzimali u onom CD shopu u merkuru na otoci.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    e za d pad sam cuo da je i prednost sto je svaka tipka za sebe pa je izdrzljiviji.
     
  13. Dexx

    Dexx Aktivista

    Odem ja juce u Bingo i naletim na SA-120X model, isti kao SA-100X samo sto ima i neke turbo funkcije.
    Otvorim kutiju da vidim kakav je:
    R1 dugme vec sjebano
    D-pad je 8-smjerni
    Dugmad su bas plasticna, ono pressed i not pressed, ima stuje-nema struje :D, mada je bilo za ocekivati
    Gljive izgledaju ok
    Sve u svemu za 14KM mislim da nije lose, iako se predomisljam... da za sad uzem barem 1 original ps2 kontroller...
    Gdje ima uzeti? Gdje sam gledao dodje 64KM, previse...
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja uzeo par ovih (identicni PS2) sa ebaya za 30 markica, fenomenalni su, nikad problema sa njima.

    Ako je ko zainteresovan mogu mu dat username sellera. Stigli su za 5 dana iz Eng.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Imam SA-500X vec duze vrijeme i odlican je gamepad, naravno nije ko od plejke al za 15KM je odlican.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    te gigatech gamepadove uvozi i dila moja firma. taj GigaTech 500X je skoro isti kao i onaj koji dolazi uz ps2. jedino se razlikuju znakovi na dugmicima sa desne strane. ja ga koristim, i zadovoljan sam. moze i na ps2 i na pc. dosta dobar i kvalitetan je i GigaTech 130X, koji je samo za PC. crvene je boje, i onako izgleda cool.

    [​IMG]
    [​IMG]

    X130 izgleda ovako:

    [​IMG]

    cijena tog X500 je 17,5KM.

    PS: ima jos nekih par modela kao npr. 100X, 120X, 200X, 205X(dual), 400X... i iskren da budem svi su smece. lagani ko perca, i dugmad im otpadaju.
     
  17. GW

    GW Moderator

    Pa kad već govoriš da ima u tvojoj firmi, što ne reče koja je to firma?
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nece da ispadne kao reklama. Posteno :)
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    I gdje se na kraju imaju uzeti ovi gamepadi, imtec samo? :mrgreen:
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma