Gamepad ala PS2 dualshock

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Dexx, Oct 23, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Imate li dostavu sirom bih?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Hajmo to na PM.
     
  3. Dexx

    Dexx Aktivista

    Na kraju sam narucio iz Thailanda original PS2 controller za 12€ sa postarinom
    Javim kada/ako ga dobijem :D vec sam dobio tracking code :D
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Buraz, sto sa tajlanda a ne iz HK?

    Nemoj da te strasim, al majkemi, par stvari koje sam narucio iz thai nijedna nije dosla?!? Vracao sam lovu preko disputea.

    Sa druge strane sve iz HK stizalo za 15 dana max.

    Evo i ja sad cekam jedan dres iz thai proslo je vise od mjesec i po, imam tracking, pratim na http://track.thailandpost.com/, sto je beskorisno, al nista od majice, ne pojavljuje se.
     
  5. Dexx

    Dexx Aktivista

    Jbg u HK nisam nista nasao...
    Ima gotovo 300 pozitivnih feedbacka, valjda nece zezat, a kako god platio sam paypalom tako da imam minimalno pokrivena ledja, nije velika suma zato sam i uzeo
    sto se tice tvoje posiljke probaj vidjeti kod na http://www.bhp.ba/trace/ jer kad udje u BiH odmah se na nasem sitemu pojavi
    Jel kod RDxxxxxxxxxTH ?
    Sretno
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jeste RD....TH, nema jos na bhp trace sistemu, to znam, gledao sam.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Na kojoj ti stranici pratis posiljku, ja na thai post ne mogu da je nadjem.
     
  8. Dexx

    Dexx Aktivista

    Na istu koju si mi poslao, ali i u mene je item not found, danas je poslao pa valjda jos nije u bazi...
    Pokusao sam poslati mail da provjere ali uvijek dobio Internet Mail Delivery failed... ja im poste, gora nego nasa :D
    Javim ako saznam sta :)
     
  9. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Imam ja neki jetion plavi je sa one 4 strelice,analogni,vibracija i sve.imam g avec 1,5god i radi kao nov.Platio ga 15kmmalo veci od onog za PS ali to mi ipase
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ja sam zainteresovan za ime sellera :smt006
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Seller: next-gadgets_ltd

    Evo gledam trenutno nema na ponudi nista.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dodje li ovo ikad?
     
  13. Dexx

    Dexx Aktivista

    Evo upravo danas doslo, platio 12€ + 3,5KM, znaci za 26-27KM dobio (valjda) original controller :D za ~3 sedmice
    Kazem valjda jer znaju kopirati sve (logo, serijeske brojeve itd) mada radi super i mislim da je original
    Jedina mana sada je sto usb->psx adapter sto imam nema drivere za vistu, a one za xp ne zeli da koristi tako da nemam vibracije :(
    Sutra cu malo cackat po registriju da vidim moze li se sta uciniti
    Eto napokon mogu zakucavati na nba2k9 igrati kako treba soccera :D
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Bolje da si uzeo one kao i ja 2 komada za 30 maraka, identicni PS2, direkt usb konekcija /nema konvertera/, vibracija odlicno radi na visti.

    Ajd drago mi je da je doslo.
     
  15. Dexx

    Dexx Aktivista


    promjenio ime :D
    gadgets-source