Gdje kod nas kupiti GT3, GT4 i MGS4?

Discussion in 'Igre i konzole' started by dmr, Oct 25, 2008.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako neko zna gdje bi se kod mas mogle kupiti navedene igre? I pitanje, posto su GT3i GT4 igre za PS2 da li bi bilo problema pri igranju na PS3 60GB? I naravno gdje bi mogao naci MGS4 platinum? THX!
     
  2. gilla

    gilla Aktivista

    Drugi dio pitanja,mozes normalno igrati kad je verzija 60gb,originali of course.
    A platinum verzija mgs4 ne postoji bar koliko znam.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

  4. GV

    GV Komšija

    Ako se ne varam, platinum edicija je neka starija (ne)popularna igra po diskontnoj cijeni, platinum na ovom linku se odnosi na broj prodanih primjeraka igre, kao nekada za gramofonske ploče, srebrena, zlatna, platinasta...
     
  5. GW

    GW Moderator

  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    varas se :)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pogledaj prvo na PlayStation sajtu kolika je kompatibilnost s tim PS2 igrama da ne uzimas dzabe (jer EU modeli nemaju 100% kompatibilnost sa starim igrama kao US/JAP 60/20GB konzole).
     
  8. CoR3

    CoR3 Novi član

    20 GB i 60 GB modeli imaju hardware kompatibilnost sa ps2 igrama na zalost oni se ne proizvode vise , nakon njih su uslijedili 40 GB i 80 GB modeli , samo je 80 GB model imao kompatibilnost sa ps2 igrama ali putem softwarske emulacije , koja je losija od ove prve , pa tako da neke igre ne rade kako treba . Sto se tice ovih novih modela sa 80 GB hdd i dualshock 3 kontrolerom nisam siguran , mislim da je i kod njih softwareska emulacija :)

    ako imas ps3 dodaj me na friends listu : AAAzilla ( igram cod4 i metal gear online :) )

    pozz CoR3


    p.s. Dosta raje narucuje igre sa http://www.play-asia.com