Gdje kupiti Logitech Cordless 2.4 GHz Presenter?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by burner, Apr 1, 2008.

  1. burner

    burner Aktivista

    Obišao sam cjenovnike poznatijih, a i onih manje poznatih prodavnica, međutim ne vidjeh ovo. Također, ako postoji neka alternativa ovome, ne bi bilo loše da predložite.
     
  2. burner

    burner Aktivista

    D'oh! Evo da sam sebi odgovorim na pitanje...
    Trebao sam već naučiti da cjenovnici na stranicama, kao ni stranice same, nisu dobro mjesto za naći informaciju. Telefon - majka.
    Ako nekoga slučajno interesuje, može se naručiti u Imtec-u po cijeni od cca. 130 KM.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Stvar radi u oba smjera, s tim da je cesci slucaj da nesto vidis u cjenovniku, a recimo da nikad nije bilo na lageru. Pretpostavljam da i u Imtecu ima neka "ceka" za to.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Ja pravo mrzim kada stave na stranicu broj nečega na lageru i onda ti odeš u radnju sav sretan a oni ti kažu da je rezervisano. :x
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Malo ode u off-topic, ali to sa rezervacijama je najveca glupost jer se u 90% slucajeva ne plati nista za tu rezervaciju. Jos samo im nedostaje "sveska" u ovim hardware shopovima pa da mozes uzet hardvera "preko sveske" na svojevrsnu "kredu". Raja smo.