gdje kupiti psp?

Discussion in 'Igre i konzole' started by Seraph, Jul 9, 2008.

  1. Seraph

    Seraph Novi član

    Gdje ima u Sarajevu kupiti dekodiran psp?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    U oglasima.
     
  3. Seraph

    Seraph Novi član

    Anyone?
     
  4. GV

    GV Komšija

    U poslovnom centru Šentada (preko puta Bristola) imaš radnju za PS(P)
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kod onih lopova ne preporucujem kupovinu. Servis i podrska ocajni, neuljudni, sranje naslovi. Radije navrati u Beograd ili Zagreb ili zaganjaj nekoga da ti posalje izvana. A osim toga eno market.ba pun takvih oglasa...
     
  6. Seraph

    Seraph Novi član

    Ma pregledo sam market.ba, uglavnom sve stariji oglasi i koga god pitas vec prodan psp...
    Covjece nije valjda da u cijelom Sarajevu nigdje nemozes nabaviti psp...
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Trazena je to stvarcica u zadnje vrijeme. Kupis ga u MobilMediji, i onda doneses meni na dekodiranje... :wink:
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prodam ti ja svoj. Dekodiran imam dosta igara i očuvan je kao nov :wink:
    Ja sam odigrao samo pet igara na njemu.
     
  9. Seraph

    Seraph Novi član

  10. neko

    neko Aktivista

    ako ste u sarajevu...u otesu (ilidza) ima covjek koji se bavi prodajom...ja sam planirao kupiti...modifikovan kosta 380 KM...eto...pozdrav od mene... :D


    EDIT: ako neko zna gdje bih mogao proci jeftinije...a da dobijem nov...bio bih zahvalan :D
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Nov ispod 350 km nemozes naci u Sarajevu, na to dodaj 20 ili 30 km za dekodiranje i isto ti ga dode :smt006
     
  12. neko

    neko Aktivista

    aaa pretpostavljam da se ocekuje pad cijena na jesen ili?

    sto se tice kupovine u inostranstvu? recimo francuska..da li je neko pokusao nabaviti tamo...jer 380-400 KM je preskupo(za mene)...mada vecina vas koji imate PSP kaze da je super stvar...
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Potegni jedan God of War bundle iz Amerike - trenutno najbolji deal, plus doticni model se moze "razvaliti". Pad cijena ce biti minimalan ili ga nece biti tamo u oktobru jer ce svi modeli 2000 biti ubrzo zamjenjeni sa novim modelom 3000. Inace beton stvarcica...
     
  14. neko

    neko Aktivista

    ako se ne varam cijena je 326 KM plus postarina i modifikacija...na istom sam...
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Taj bundle u Americi kosta 140E (postarina nije velika isto tako), a modifikaciju za malu lovu uradis kod mene... :wink:
     
  16. neko

    neko Aktivista

    razmislicu pa ako se odlucim, zovem te...

    ugl, mora mi neko u SAD-u kupiti PSP pa onda poslati jel' tako?
    (tako sam ja procitao po nekim njihovim stranicama)
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da, samo sto bi trebao pozuriti dok na trziste ne stignu modeli koji se ne mogu flashovati (vec su se poceli pojavljivati)...
     
  18. ensark2

    ensark2 Novi član

    Ja sam kupio PSP u americi na amazonu. PSP ti kosta 160$ znaci nije 140EU. Dekodiro mi covjek koji ti nudi dekodiranje i sve dira.
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Koliko te je dosla postarina?
     
  20. JasonH

    JasonH Aktivista

    imal se gdje iznajmiti u sarajevu PSP i koja je cijena :smt006