Gdje nabaviti gtx 670 povoljno

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by IdeMedoSumom, Sep 22, 2012.

  1. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Raja da li poznajete ikoga da povoljno prodaje gtx 670 pa cak i 680 sve ovisno o cijeni. Moze i polovna ali da ima pisana garancija i da nije puno stara. U obzir dolaze iskljucivo slijedeci modeli: Gigabyte windforce x3, MSI TwinFrozr ili ASUS DirectCII.

    Prvobitno sam planirao kod korisnika ElvisBileski kupiti preko pika jer mi je obecao MSI-ovu za nekih 580-600km novu. Ali kada sam mu rekao da mi je salje samo je rekao "nemam vremena za ove komplikovane komponente" :lol: :lol: :lol: :lol:

    Kod ostalih sto sam gledao cijene su sve od 850km i preko.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Tesko ce stvarno ici te karte do 600KM, jer su nove preko 700KM i to u Srbiji, i rijetko ih ko prodaje polovne.
     
  3. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Pa i meni je to bilo sumnjivo, prejeftino. Bas cudno moj komsija kod tog elvisa kupuo racunar i kaze da je lik pouzdan. Ko ce mu onda znati sto se žida s cijenom graficke karte :roll:
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Dolazi li ATI u obzir?
     
  5. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Pa sta ja znam, citao sam po forumima i stekao sam dojam da su 7970/7950 i 680/670 tu negdje sto se brzine tice, ovisi od igrice i tako to ali da je nvidia puno bolja sto se drajvera tice. Puno manje glavobolje pogotovu ako planiras sli/cf pravit. Tesko je nac objektivno misljenje.

    Preferiram nvidiu ali ako bi bilo nesto ekstra povoljno sto da ne i amd.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    A nitko od njih nije sjajan sto se driver tice, Nvidia ima bolje drivere to ono ruku na srce, ali citam raja se zali za BF3 nakon zadnjeg patcha i drivera, SLI se usro skroz, dok CFX radi super u BF3 konkretno.

    Skaliranje je def na strani Radeona sto se tice CFX-a, ali SLI je stabilniji.
     
  7. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Nasao sam gtx 670 windforce za 820km to je zasad najpovoljnije. Ako neko zna negdje da ima jeftinije neka slobodno javi :mrgreen:
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Standard cijena za skandinaviju

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2