Gdje nabaviti/kupiti u BiH

Discussion in 'Generalna diskusija' started by apdejt, Feb 3, 2010.

  1. apdejt

    apdejt Overclocker

    Eh ljudi gdje nabaviti ovaj film na fazon ovoga:



    http://www.mnpctech.com/casemodstore.html

    Je li itko ovo vidjeo kod nas ??? dati cu BiH sansu nekih 7 dana ak ne idem traziti nekoga da mi preko eBay-a narucuje.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Nema sanse to naci u bosni, pa nemozes posten snimac ili hard naci a kamoli tako nesto.
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Bogami ja cuo glasine da ima u Pevecu, moze li netko provjeriti ak mu bude usput, da ne pucam djaba za BL ili SA

     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Bilo bi to fino naci, ali sta ce mi na misu, bolje kuciste gdje "zakrpit" :D
     
  5. apdejt

    apdejt Overclocker

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Ak ces iskreno, uzeo sam si mis koji mi lezi kao savrsen ali mi materijal ne odgovara ali nikako, treba mi komad 5x5 cm samo da stavim na dio gdje mi dlan lezi, ma uzeo bih ustvari i veci da stavim na naslon tastature, kazu da ruka ljepi za ovo sto mi odgovara kada je mis u pitanju.
     
  6. pac

    pac Komšija

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Imas dvije firme u Sarajevu. Na ciglanama firma se zove Fortuna, folija slicna ovoj na clipu cijenu neznam. Imas jos firmu Cacfolija se zove imaju pravo dobru foliju koja se moze jako dobro obradjivati sa fenom. U cacfoliji ti je ovaj carbon oko 100KM 1m2, inace je koriste za auta medjutim sebi sam mobitel oblijepio i ispalo je dobro.
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Imam Fortunu i u Tuzli odoh ih zvati pa javim, thnx za info njih se nisam ni sjetio a radim sa njima dugo uglavom materijal za stampu, ali nikada nisam vidio nesto slicno kod njih.

    EDIT: nemaju ovi u Tuzli kod nas nista, za sve kazu zovi Sarajevo pa sam im poslao mail pa cemo vidjeti.
     
  8. pac

    pac Komšija

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Po meni je bolja ova skuplja jer se ona moze u bolje oblikovati. Sa drugom ces se dosta napatiti dok oblijepis mis.

    EDIT: i ovi imaju karbonsku foliju ali je vise za ravne povrsine isto kao kod fortune, www.alim.ba
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Gore u Slavinovicima kod Dramara, zgrada odmah lijevo, preko puta A bloka, gdje su oni Karoserijski autodijelovi, pa gore na kraju prema glavnom putu, imas veliku firmu koja prodaje te folije i sve, ne znam kako se zove, ali znam da imaju svasta, pa mozes otici do njih i provjeriti.

    edit : to sto sam ti rekao i jeste Fortuna, danas vidjoh...nista od tog...
     
  10. apdejt

    apdejt Overclocker

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Nabavio sam i to u po Tuzle. Mercator Autodijelovi na ulazu iz garaze odmah desno. Ima su svim "sljastecim" bojama ukljucujuci i normalnu crno-sivu. Kupio sam i stvarno je extra folia na oko ali daj boze da ovo stavim na misa cini mi se da nema sanse ovo saviti vise je za ravne povrsine, ali o tom po tom, kada odem na godisnji za dvije sedmice probati cu, a ako nista pravo ljepo ce leci na odredjene dijelove ANTEC 900. Hvala bogu pa u nasoj dragoj BiH ima kupiti svakakvih "dzilkanuka" za auto

    48x60cm = 15KM
     
  11. wragg

    wragg Aktivista

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Mozes je staviti, ali ces je morati grijati fenom. Neznam hoce li ici obicnim ili ces morati sa onim za skidanje farbe, ali pokusaj.
     
  12. apdejt

    apdejt Overclocker

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Ma znam za to, ali bih ja ipak ovo na ravne povrsine stavljao puno mi to komplikacija naci cu drugo rijesenje za misa, ak nista rukavicu kao za tablet, jer mi mis fakat klizi iz ruku.
     
  13. GW

    GW Moderator

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    To za case mod ili?
     
  14. apdejt

    apdejt Overclocker

    Re: Gdje nabaviti: Carbon Fiber Film u BiH

    Pa na kraju ce biti za case mod, a trebalo mi je za misa po defaultu, ali necu da ljepim na misa nista za sada, iako mi klizi iz ruku :) kada nadjem materijal da mi odgovara pod rukom, i odgovarajucih k-ka moze to cu i uraditi.
     
  15. apdejt

    apdejt Overclocker

    je li itko vido ove rezne ploce u BiH, trebaju mi do ponedeljka ili utorka a ne mogu cekati ebay dostavu:

    [​IMG]
     
  16. djenous

    djenous Novi član

    ako su to one male rezne ploce cca fi 30 mm za dremel i sl. alate, jedino u nekim kompletima u obi-u a te bas i nisu kvalitetne tj. brzo se trose. ja sam ih sebi isto trazio i jedno sto sam nasao su zbunjeni pogledi kad to trazim :)
     
  17. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma uzeo sam ja komplet i einhelov rottary tool, ali su fakat nekvalitetne brus plocice. Istina odraditi ce posao ali cu ih sve iz kompleta i potrositi dok zavrsim pa kontam ima li gdje ovih jacih kupiti, ak nista opcija mi je ebay jer tamo ovi dijamantski dodju svega par USD.
     
  18. apdejt

    apdejt Overclocker

    Opet ja :mrgreen: , je li tko vidio gdje u prodaji workbench nesto na ovaj fazon na relaciji Tuzla - Sarajevo (ma moze i BIH), ak jeste gdje i okvirna cijena ukoliko se sjeca naravno

    [​IMG]
     
  19. wragg

    wragg Aktivista

    Imate li vi gore OBI? Tamo sam vidio tako nesto.
     
  20. apdejt

    apdejt Overclocker

    Upravo sam cuo da ima mozda i u Dzeneksu i EmOniksu u Lukavcu, a to mi je pravo blizu pa cu za vikend tamo provjeriti. Ukoliko ne bude traziti cu nekoga da mi kupi u Obi-u, nadam se da ne prelazi cijenom 50-60 KM, ne bi smjeo osim ukoliko nije markiran.