Gdje ste folderi?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ReNNo, Sep 21, 2010.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ponovo ista stvar :( FahMon prikazuje PPD oko 10k, i iznos kredita za projekat P6052 je 3161 poena, a kakaostats mi pokaze da sam dobio 481 poen za taj WU :( evo uhvatio sam screenshot na 88% pa cu jos jednom da vidim da li ce biti ista stvar u tabelama za statistiku... zanimljivo je, da svih ovih par dana dobijam taj jedan te isti projekat :roll:

    [​IMG]

    EDIT: nedoumica otklonjena. na forumu sam dobio objasnjenje, zasto ne dobijam kredita onoliko koliko mi FahMon pokazuje. Taj iznos kredita cu dobijati, dok god ne odradim 10 WU, koristeci kombinaciju passkey+username, a rezultati svih odradjenih WU moraju biti poslani u zadatom roku. do tad, cu za svaki WU dobijati 481 kredita, a to je kao neki osnovni iznos kredita za taj projekat.
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Znaci bice 13. plata :)

    BTW, @Kost
    Sa cime ti foldas pa ugrabis 180.000 poena sedmicno :?:
     
  3. k0ST

    k0ST Aktivista

    kolinse, kolinse, bas si noob :smt005

    hP, foldam sa dva CPU (965 i 1090T) i 2 GPU (GTX 275 i 9800GT) klijenta. Po nekoj mojoj racunici trebao bih imati ~25k, ali bude +- 5k, negad vise negad manje u zavisnosti od WU i updata.
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Svaka ti cast!
    Ja foldam sa Phenom 955, Nvidia GT240 koji nisu non stop ukljuceni + jedan Intel E5400 koji je ukljucen 24/7 ali od njega nema nekih velikih poena :)
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    haj mrsh tam' :p :lol: sta ti znas ba :smt003 nemoj da pustim kerove na tebe, da te oglođu :smt003
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam uzeo GT240 sa 1GB GDDR5 za drugi racunar, kartica je vrlo fina za foldanja, a osim sto je single-slot ne trazi ni dodatni konektor za napajanje. Cuje se kad je opterecena, ne puno, a ne ide preko 65-66C. Sa kakvim AC L2 Pro hladnjakom ne bi isla preko 50C, sasvim sigurno.

    PPD za pocetak 4100, GPU3 OpenMM je core. Ovo je na defaultu, sa overclockom shadera bi sigurno islo bolje.

    Imam vec neko vrijeme samo CPU klijent upaljen na jednom Athlonu X2 4800+, treba se malo opet aktivirati. :D
     
  7. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja foldam sa istom kartom. Spustim joj brzinu memorije i core na najnizu tacku koja dozvoljava u onom MSI Afterburner a shadere blago podignem. Taj komp mi stoji u dnevnom boravku, malo se cuje ali nista strasno :)
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    9800 GT ne prelazi 52 sa acelero s1
    ide 440 ns/day, koliko je to ppd
    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Instaliraj Fahmon pa vidi. :D

    @hamo pipa: kakav je kod tebe ppd sa tim taktovima? Kakve su temperature?
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Koje sam srece :smt005
    [​IMG]
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sigurno ti je bosanski. :D
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    :mrgreen: naravno
     
  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Temperatura 62 C, GPU usage 99%, Shader clock na 1500 i evo sta dobijem

     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Slicno je i kod mene. Koji model kartice imas?
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Stavi hrvatski ili engleski dok instaliras program pa opet vrati na bosanski,kod mene je ista situacija bila pa sam tako rijesio.
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kod mene je sa 1GB GDDR5, ali ocito da nema neke razlike kod foldanja. I ja imam slican PPD kao kod tebe.
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma i kod mene je ta sa GDDR5 memorijom samo nisam nasao linka u Ingelu :)
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa tako reci. :D