Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zar baš samo ta dva?

    mogu li ona temeperd stakla iz univerzalno?
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja na Note3 imam Spigen Slim Armor i neko nemam pojma koje tempered staklo,i skoro izvadim telefon iz dzepa kombinezona,znaci na poslu kad puknuto staklo.Nemam pojma ni kad sam ga polomio,negdje sam ga ocito prignjecio nisam ni osjetio_Odgulim staklo kad display ko nov. I odmah u mobile shop i uzmem drugo i zaljepim. To zaista cuva display.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    gdje si uzeo spigen slim armor?

    mislim da ovi u univerzalno nemaju original, nego neke dobre kopije (sudeći po cijeni).
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Te kopije mozes naruciti sa ebay-a za 5$... imao sam takvo ja medjutim opet mi se desio belaj
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zanima me gdje je uzeo original (ako ima original)... na ebayu su skupi originali.

    a za kopije nema potrebe za ebay, spigen je u univerzalno 10km na akciji sad (kopija ili ne, pitanje je sad).
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zbog kvalitete, može još i Nillkin zaboravio sam na tu marku. Nisam kupovao, ali sumnjam da to u univerzalno valja.
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    fazon je što nema za neke modele staklo od te dvije firme.

    a gledam na ebayu, masa ih nudi ista stakla kao u univerzalno, i cijena je tu negdje.

    imaš li neku preporuku koji mobil shop u sarajevu ima neko od tih kvalitetnijih stakala?
     
  8. Minx

    Minx Aktivista

    Od mene preporuka za Orzly, spasio mi je displej. Pao je prilikom izlaska iz auta direkt na prilično hrapav beton i kamenčiće.
    Najteže je bilo skinuti ga od straha šta je ispod mada su mi rekli da na One kada pukne bilo koji dio displej postane neupotrebljiv.

    [​IMG]

    Ispod je sve bilo kao novo.
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ne sumnjam, ali otiđi na stranicu, brat bratu 15-20 modela za koje nude staklo (među njima nema mog).
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nillkin ima stakla za sve modele, do sada nisam naišao na neki fon da nemaju za njega (osim ako nije neki obskurni kinez).
     
  11. Minx

    Minx Aktivista

    Nisam znala časna pionirska :D
    Nilkin?
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Aha, kineski brend ali vrlo kvalitetan. Imam jedan njihov temp. glass za OPO ako ne nađeš nešto bolje.
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nillkina zaista ima na ebayu. ima li neki filter da biram samo evropske prodavače?

    iz kine imam info od ljudi koji često kupuju preko ebaya i amazona da dugo treba u zadnje vrijeme da dođe u BiH, preko 2-3 mjeseca, a nekad i duže.
     
  14. Minx

    Minx Aktivista

    Znam za njih, mislila sam da Madball pogleda umjesto Orzly.
    Meni se nije svidjelo što ima rupicu za kameru pa mi kvari dojam.
     
  15. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Upravo gledam po bay-u i vidim dosta kopija ovih skupljih kucista, a rade na isti fazon tj. mekani silikonski unutarnji dio i tvrdi vanjski shell... Pitanje je valjaju li ista
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I moj Spigen Armor je vjerovatno laznjak,kupljen u Libiji a tamo nije mogao stic orginal nema sanse,bio 10LYD sto je 12-13km i evo skoro godinu vec koristim,nit je se rasklimao nit je ostavio tragova na telefonu.Ne znam ni po cemu je orginal bolji.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kupite lovemei oklope koji traju vječno :D
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Jos mi ne stize lollipop na Galaxy Tab S 10.5.

    Evo sta mi je Samsung support odogovorio:
    Code:
    I can state that Samsung are unable to provide customers with a date when the software update will arrive, this is because once the software update is released from Samsung, it is then passed over to Android who then roll the software update out to the Tablet on a serial number to serial number bases. I can confirm that software updates need to be performed in the Country that the device was purchased in. I apologise for all the inconvenience caused.
    Ccc.
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    eh sad... Svakako mi isticu rate za ovaj telefon i mislio sam uplatiti preostale dvije i uzeti novi fon u BH Telekomu... Posto sam na postpaid mini15 paketu mogu birati izmedju ovih telefona: LG G3 (mozda bi ga morao sacekati jednu sedmicu da ga povuku iz nekih filijala koje ga imaju na stanju), LG GFlex2, HTC M9 (Ovaj je bas zara)... i, eventualno, bi se mogao pruziti na paket midi30 i uzeti SGS S6 (ali mora biti bas dooobar razlog da to uradim)...

    Preporuke?
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja bih išao na S6.