Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

  2. black

    black Komšija

    Kakva je kamera u poredjenju sa Z serijom?
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

  4. Esprit

    Esprit Aktivista

    Gledam snizen G3 u BH Telekomu i to verzija od 3GB, cini mi se da je to sad dobra kupovina, 24,67 KM na 2 godine. U dilemi sam, pazariti sad G3 ili cekati da G4/S6 uvedu u ponudu paketa mini 15.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Cijena tog G3 nije nimalo losa, skuplji je u lokalnim "radnjama" bez PDV-a. Ja bih isao na G3, jer G4 i kad bude dostupan prvih par mjeseci cijena ce biti paprena.
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    U univerzalno je 625KM, tako da nije jeftinije :D
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Govorim samo za cijenu telefona bez pretplate, 24,67 km na dvije godine izadje oko 580km.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Cijena je zapravo 692,80 na pretplatu od mini15 na 2 godine. Ali rata je izrazena bez pdv-a, tj. 28.86 je. Ne moze se on uzeti bez pretplate, samo ispod 500KM.
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zna li neko kakva je situacija za G3 5.1 verzija lizala, kada izlazi i da li je popravila ista?
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Note3,cekam lizalo vec 6-7 mjeseci i nikad ga,cim sam zakoracio u hrvatsku i ubacio njihovu karticu odmah mi ponudi update kojeg sam uredno i odradio. Pa jel moguce da smo tolika vukojebina da smo i u tim stvarima na dnu dna svake liste.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zar nisi mogao skinuti sa neta oficijelni rom i pokrenuti sam update? Naši operateri na godišnjem pa kasni malo.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nisam nikad htio to da radim. Ni oficijelni ni kuhani,cekao sam da dodje OTA. Inace telefon mi je fabricki otkljucani kupljen u Libiji a radjen je za UAE trziste. Mozda je i zbog tog kasnio upgrade.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Možda i nedodje preko OTA, prije par godina sam imao isti slučaj za htc desire s, dok nisam sam skinuo i pokrenuo update za ICS još bi bio na gingeru.
     
  14. black

    black Komšija

    Meni je za G2 update samo preko PC-a mogao. Kod djevojke Moto G tek u julu OTA dosao a kod nje za US trziste sim free model , na engleskom meni uopste nema naskih jezika Za taj telefon su zimus pustili update na LP.
     
  15. Reznor

    Reznor Overclocker

    Može li se bezbjedno odraditi OTA update? U pitanju je Xperia E4 od oca i danas smo dobili kod za m-ba aplikaciju, pa me brine da neće šta zeznuti oko toga. U pitanju je ista verzija Androida (4.4.4).
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

  17. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    Ja svaki put kad bi radio update mobitela morao sam ponovo do banke traziti da mi aktiviraju m-ba, jednostavno ne prepozna mobitel.
    Sberbanka je u pitanju.
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hvala, neka onda stoji, neću ništa dirati :)
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako doci do OnePlus 2, nije valjda da opet imaju onaj glupi sistem sa pozivnicama?
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nažalost invite sistem je još uvijek prisutan, ali sada su im kapaciteti za proizvodnju (navodno) dosta bolji pa će ih više izbacivati "sa trake". A i kada dobiješ invite, šalju samo u EU/USA.