Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    Poz,buraz mi ostavio svoj stari Xperia Neo V telefon koji trenutno koristi android 2.3.4 verziju,a ja sam mislio da ga flashujem na 4.1 ili 4.4 verziju,pa me interesuje da li ovaj telefon moze uopste da "pokrene" te verzije androida ? Ne razumijem se plaho kad su u pitanju telefoni :D evo specsi telefona ispod :

    http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_neo_v-4122.php
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    OS Android OS, v2.3.4 (Gingerbread), planned upgrade to v4.0 (Ice Cream Sandwich)

    nebi ti preporučio fleshanje, ako se već ne razumiješ u telefone kao što kažeš.
     
  3. Decerto

    Decerto Komšija

    ok...samo me muci to sto ne mogu da se logam u google account (youtube),valjda jer je ancient verzija na ovom telefonu pa mi izbacuje wrong username/pass iako ukucam slovo po slovo znaci 100% je tacno,ali opet mi pokazuje da nije :D
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]

    ne razumijem, jel ko odradi prednarudzbu i dobice S6 edge + po cijeni od 12,03km mjesecno, naravno mega100 paket, ili?

    jer s6 edge obicni trenutno kosta na pretplati za mega 100 oko 30ak km mislim ako ne i vise, iako je bhtelecom izbacio iz ponude trenutno sve samsung telefone ali tu je otprilike cijena
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koliko kontam obični Edge je za tu cijenu a plus dolazi uskoro.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa da, navlakuša klasičma, ova gore cijena je za mComplete 120, dakle za standardne postpaid pakete ostaje cijena od 30ak km za mega100 i mega50 oko 40ak km mjesecno na 24m

    presumnjivo mi je ovo bilo da tako za kratko vrijeme cijena drasticno opadne
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ima li netko povoljnog ebay-era ili koga za otkljucavanje zadnjih Samsunga za evropsko trziste (S5, S6...).
    Ovi na ebay-u sto sam ranije uzimao ili nestali ili digli cijene na 25-30 eura sto je nekad bilo 10-ak.
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    mislim da je ovo prava tema, ako sam fulao halalite

    ako sam dobro upratio imamo na forumu zaposlenike bh telecoma pa me zanima samo zna li neko od njih ko je u telecomu zaduzen za android nadogradnje, bas sam nedavno sa selvinom pricao i alcatel je davno izdao nadogradnju koja rjesava stagefright problem kao i donosi neka poboljsanja sto se performansi tice ali nama na telecomu nista nije stiglo, neki dan izasla nova nadogranja koja takodje ne stize bh telecom korisnicima

    je li to toliko tesko proslijediti update, trebaju li oni uopce nesto mijenjati oko toga ili samo prslijede ili je pak neki treci razlog za sve to :?: :?:
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Par dana sam igrao The Room i The Room Two. Neznam jel bila preporuka ranije ali ovo je nešto najgenijalnije što sam igrao na telefonu. Prvi dio je 1$, drugi 2.5$ mada imaju i narodne verzije. Svakako se isplati podržati ove ljude, nadam se trećem dijelu uskoro.
     
  10. v33dran

    v33dran Novi član

    I ja sam kupio obje, fenomenalne igre za one koji vole tu vrstu. Jedina mana prvog dijela je sto se predje za sat i po max, zato drugi dio nadoknadi sve :D
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Navodno se može prebaciti na clean android bez root-nja i gubitka garancije. Planiram sljedeće sedmice probati vibe z2 pro
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je onda jos jedna stvar koja mu ide u prilog. Mislio sam da je Asus Zenfone 2 dobar deal ali ovo je jos bolje.

    Vibe Z2 Pro je bas mrcina i tri puta je skuplji od K3 Note.
     
  14. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako je Lenovo naštancao puno ( a z2 pro realno ima već outdated hardware) uređaja realno je očekivati neki dobar popust za zadnjem kvartalu.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ali 6 incha ti je ili za pederuse ili za ostavit kod kuce. trece nema
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja nosam telefon od 6 inca zajedno sa drugim od 5 u dzepu i nemam problema. Nekad kad se moram sagnuti da neato dofatim a bas uske farmerke...
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Javi utiske za ovaj z2 pro ako nabavis, jako mi se svidja.
     
  18. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Lollipop 5.0.1 na Galaxy S4 I9505....kad otvorim WiFi listu cekam po 30ak sec dok se ne loada a nerijetko se desi i ono "Not responding" pa moram ili Wait ili Cancel...ima li neko rjesenje za ovo ili da batalim i mobitel i Android i sve...
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sta mislite kad ce kod nas 6.0 :)
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija

    Factory reset odradi! (gubiš sve podatke)