Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima tu i drugih problema koji me izludjiju tipa da kada zovem osobu samo tišina.. ne cujem da zvoni u slusalici. I onda se osoba javi. I tako u 90% slucajeva. Restartujem telefon ili viber i mozda par prvih poziva uredno cujem da zvoni u slucalici i onda poslije nastavi po starom. Tišina a ja morma kontati da li uopste zvoni.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ima viber musica al ima i dobrih stvari. Ja u inostranstvu negdje zakacen na neki free wifi i neko me zove na gsm i umjesto da mi zvoni gsm poziv meni zvoni viber.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ispade viber bolji na WP :p
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Los je na obje platforme.
     
  5. GV

    GV Komšija

    Barem je besplatan, a mana se može naći i onome što plaćaš
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma tesko da je bolji, sporo se reloada :mrgreen:

    Al sto se tice notifikacija, barem kod mene stvarno rade kako treba.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pošto kupujem fontele krajem ovog ili iduceg mjeseca, ima li ko kakvih informacija da li ce dolaziti do pada cijena trenutnih uredjaja, trenutnih flagshipa ponajvise, da ne uzmem telefon i sutradan bht snizi cijene, ovo mi se znalo desavati :D

    zapikirao sam Xperiu Z5, najviše mi paše
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Slabo da ce padat cijene, jer nova generacija uvijek bude skuplja. Padnu one ali postepeno.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    e jbg onda, galaxy s6 kako je izašao ista cijena


    btw sinoć kolega pokazao galaxy s6 edge+, display izgleda predobro, ali mene brzo neka mučnina ufati, nisam držao telefon ni 2 minute, nisam mogao.
    ne znam šta mi bi, ali mi display nije nikako "legao" boje kao da iskaču iz displaya, još brightness bio negdje ispod pola podešen, kad je pojačao do kraja nisam mogao pogledati u njega.

    nikad mi se ovako nešto nije desilo
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Godine valjda :))
    Ja znam da sam SGS 1 uvijek drzao na max brightness, premocno izgledao. A sad SGS5 uvijek drzim ispod pola, imam osjecaj, sto ti kazes, da cu povratiti kad ga stavim na max.
     
  11. black

    black Komšija

    Meni baterija na LG G2 uzasna u zadnje vrijeme , jedva 4 sata screen on time a prije sam imao oko 7 sati na KitKatu. Sad mi je Lollipop V30B i Dorinmax kernel. Ima li neko G2 sa LP da uporedimo? Razmisljam da kupim novu bateriju.
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    Isti setap oko 5 sati moglo je i vise prije oko 6 sati
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Baterija degradirala.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    I meni je baterija loša baš sam se razočarao, 5.0.1 je android. Napunim preko noći bateriju, dođem s posla telefon nisam imao u rukama sve skupa 5min baterija mozda 60%. Još znam poisključivati gps, sync i sl. a pod aplikacijama koje rade u pozadini samo viber, vacap, fb, messanger i možda još jedna dvije... Džaba im sve gige jezgre ips i sta vec ne kad ne mozes 2 dana telefon bez punjaca imati. Nego kako se vidi taj scree on time? Ja pod opcijama baterije nadjem nekih hejbet prikaza ne vidim da to piše.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: RE: Re: Google Android - oficijelna tema

    To na P8?
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Da. I dao sam mami l535 gledam večeras što se tiče fluidnosti ovaj telefon ne može pera odbiti toj low end lumiji.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa sta ti pojede bateriju? Mora bit neki razlog.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nemam pojma je li to normalno.

    Evo trenutno stanje. Malo sam cackao ali ne puno.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni izgleda dobro, 16 sati koristenja i imas jos 33% baterije. Dva dana mu je plafon svakako nekog prosjecnog koristenja.
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija

    Za SoT podatak otvori taj "screen"! :wink: