Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Povukli su haman za S8 i S8 plus oreo.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo vidim.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    kome ne smeta indijski engleski
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nope


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ocekivao sam drugaciji dizajn sprijeda u odnosu na Note 5 plus, nazad mi ove kamere izgledaju bezveze. Predpostavljam da ce biti oko 200eura, sto je opet odlicno obzirom na spec.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jao ne znam šta kontaju sa ovim kamerama kao u Iphonea. Ne bih da mi ga pokloini.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ne kontam kakve kamere? Svakako kamere nisu jača strana ovim jeftinijim kinezerima a i nema smisla hejtat jer rade super telefone za male pare.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Vjerovatno misli na dizajn i poziciju.

    Stas, eto nam android telefona sa 'notchom', kud ces dalje, dokaz da se Apple slijepo kopira.

    Sjecam se i onih rumorsa da ce Apple izbaciti 3.5mm hj, pa je lenovo pozurio da izbaci Moto Z bez toga.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  9. black

    black Komšija

    Kupis crni, na njemu se najmanje istice kamera.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bas sam to posao napisati, kupis crni i ne vidis dizajn kamere. Na GSM areni su malo testirali kamere i nije losa za sada, ceka se full review. Telefon je odlican kad pogledas da dobijes SD 636, Adreno 509, 4GB ram i 64GB interne memorije za 175eura.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker



    Šta je reći, niko nije postavio ovo? Xaomi note 5 izgleda fenomenalno.

    Cijene su 125 eura za 3/32, a 150e za 4/64.. (India).
     
    Last edited: Feb 14, 2018
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nije problem meni u isticanju kamere, da mi smeta uzeo bi neku silikonsku zastitu.

    Govorim generalno o kopiranju Apple, preofirno ovo kopiraju, kao da Apple ovo sto radi nesto nevidjeno, neka kopiraju kvalitetu kamere i softversku podrsku.



    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kad se može očekivati da će biti dostupni za kupovinu?
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Jel' iko imao doticaja sa Mate 10 Pro? Opasno me privlaci ova 4000mAh baterija.
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nisam imao doticaj sa Mate, ali u mom Redmi Note 4x dolazi slicna, a mozda i ista baterija (mada je deklarisana na 4100) i mogu ti reci da je odlicna u kombinaciji sa ovim Snapdragon 625.

    E sad, kolega kupio isti mob ali je verzija 4/64 i dosao mu Xelio x20 cpu i nije zadovoljan trajanjem baterije, npr ja radni dan do 16h zavrsio sa 70% a on je vec bio blizu 40%.

    Tako da ocito i ova baterija dosta zavisi sa cime se kombinuje.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moj jaran uzeo neki dan, čekao da dodje u Telecom, kad sam ja uzeo ovog P10 i on mogao uzeti ali nije htio čekao mate. Super je telefon. Meni dosta bolji od ovog mog.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jesam ja. Bolestan telefon.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Meni fali sekunda da sa Samsunga S serije predjem na Huawei P ili Mate al za sad me odbija to sto...zena,brat i rodjak imaju huawei,GX8,P9 i Mate9 i svi imaju isti problem da se telefon otkljucava u toku razgovora i obrazom palis gasis sve i svasta dok pricas. Posebno izrazeno u Viberu. A dizaijn mu puno ljepsi od Samsunga. Kvalitet izrade cini se ne zaostaje ni sekunde za ovim jacim brandovima. Malo mi i taj kirin ide na zivce,kao da mu fali malo efikasnosti jer im redovno slabiji rezultati na battery testu od konkurencije.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koristim P9 Lite skoro godinu dana i nemam takvih problema, a baterijom sam i više nego zadovoljan. Prodao Note 4 zbog loše baterije i kupio ovaj. Dan danas zadovoljan i ne kajem se. Čudi me da su oni imali takve probleme.