Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ovo postaje epic. Koja smo mi rupa. Ajmeeeeee

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne znam sta da radim, pisao sam vec tamo na temi za agram.


    neozbiljno je ovo skroz, na agram bih stranici stavili email za reklamacije, a to je email od hrvata i nemaju nadleznost za bih, bezveze poslao im email.


    uradim copy emaila, odem ponovo na agram bih stranicu, nadjem dio za kontakt i sad ima onaj boz za emailove gdje im direkto pises.

    ja tu zalijepio ovo svoje, valjda ce tako proci, ako ne dobijem odgovor, onda cu morati nazvati Mostar ili Siroki ili ko im je vec glavni za BIh.

    traziti email na koji bih mogao pisati prituzbu.

    Sent from my 6037K using Tapatalk
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    @EL NINO CFC Vidi dalje, pusti Agram nema od toga ništa očigledno.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    radim kako mi je ombudsmen rekao. vidjecu jos sutra ako ne bude onda cemo ici ovim drugim putem.




    Sent from my 6037K using Tapatalk
     
    heroic likes this.
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jucer gledam S9 i S9+ u telekomu, naizgled isti kao S8/S8+, glavna razlika pozicija fingerprint senzora, ostalo je realno u pet deka sve.

    Ekran pravo nervira, zakrivljeni dijelovi imaju plavi tint kako gledas, tipican za amoled. Svi prozivaju Apple za notch a ovo je cak i gore.
     
  6. kvaju

    kvaju Komšija

    Ko ga proziva, furaju se na njega :)

    Bas steta sto nema s9 flat, bez tih rubova.
    Note serija kriza, mislim dobar telefon, al osim olovke, isti s8+. Cak manju bateriju ima.
    Ja se mislim opet malo na android presaltat, al iskreno jedino mi pixel 2xl djeluje ok, jedino estetski nije nesto posebno, i taj ekran moze bolji biti.

    Volio bih tu kameru probati, al preskupi su, i valjane garancije kod nas nema, steta, tako mi je čudna ta njihova politika telefona.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    S9/S9+ objektivno jesu bolji od iPhone-a, al dzaba kad mi nisu zanimljivi. iPhone X je prvi iPhone koji bih kupio, prvi koji nema bijedan omjer ekrana i kucista. 65% screen-to-body je bio ok 2013. godine, davno je to bilo.

    Mislim da mi iduci telefon nece bit Android, dosadio mi je, valja na iOS prec.
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nego jel koristi neko ove VR cvike za igre i video klipove?
    Ima dosta jeftini alternativa da se to gleda jel ima smisla kupovati ili je ipak sve to marketing.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Uzeo ja one Samsungove sto stavis SGS7 u njih, radio jednom klijentu VR zgrade pa mi trebalo da testiram.

    Helem, odgledat ces onog dinosaurusa 5x, Titans of Space 10x i par puta one ajkule i delfine. Kul je vidit kako ispred tebe lebdi Jupiter il pliva delfin, al brzo prodje wow faktor. I onda ce da skuplja prasinu. Ne bacaj pare beze. A PSVR / Oculus su vjerovatno druga prica jer imas i AAA naslova za njih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Imam ja onaj Samsungov VR i gamepad kome treba za prodat nek se javi.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Neki je update bio za redmi note 4 jutros 1.3gb. Na prvu notifikacije su drugačije, detaljnije.
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Dajte ljudi neki xiaomi do 150 eura. Treba mami.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. Mujka

    Mujka Komšija

    Jel sa carinom ? 150€
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma ja. Ili ako ovde ima u nekoj radnji. A da nije miki maus garancija.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Regularni Redmi 5 3/32GB.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Aha. Ima li ovde u nas igdje? Nije bas nagodna za online, jer putujemo cesto.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vidim ima na pik-u, ali obavezno mora biti 'global' verzija. Pošalji par upita i ne padaj na šuplju da nema veze što nije 'global' varijanta.
     
    Sena likes this.
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Aham. Pogledat cu cim se vrnem iz Turske.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Loki

    Loki Komšija

    Ne kontam to za global, šta fali onom koji nije global?
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nema Play Store, nema zapravo nikakve Google-ove servise niti aplikacije.