Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nails sto promjeni avatara? Nek on mijenja onog baby mr. Beana hebo ga on, plasi djecu po forumu :D
    Btw Nale ubo iz prve.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Prijetio mi banom .. haha..
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo konačno našli display za s7, na kraju sa pika uzeli.

    Leg'o je i mali mod :D[​IMG]
     
    EL NINO CFC and Sena like this.
  4. Heller

    Heller Novi član

    Uzeo sam Xiaomi al nema u opcijama DLNA opcija da na kućnoj mreži podijelim muziku. Jel do mene il fakat ne podržava?

    Sony je imao ugrađen u opciju.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma


    Ovo je najveća promjena od lolipopa
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    i google se pogubio

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Svidja mi se ovaj dio gdje "uci" tvoje navike na telefonu, meni recimo bi dobro doslo jer navecer smanjim skroz osvjetljenje ekrana a ujutro povecam na 35-40%. Mada sigurno ima vec app za tako nesto. I na kraju ce napraviti debile od nas, kad ti i za tako male stvari treba pomoc AI.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dobar je G7, jedino su mogli izostaviti taj iphone-like dio na prednjoj kameri. Bili bi originalniji, ovako izgleda kao 90% kineza.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    samo su trebali ostaviti dizajn kao kod G6 i to je to, ali jok, bitno je to da je njihov notch ´drukčiji´ i da je LG imao u planu prije Applea lol
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nije jos gotovo, zato kriju.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  13. Reznor

    Reznor Overclocker

  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma kriju "hologram" ali i dalje bulshit potez. Anyhow:

     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ljudovi, ima li itko Xiaomi Note 3? Dobro se dvoumim izmedju malo starijeg Note3 i novog A2 (Mi 6X). A2 ima slabiju bateriju i veći display (3010 & 5,99" vs 3500 & 5,5"). CPU/GPU (SD 660/Adreno 512) i RAM/ROM (6/64GB) su isti. Note 3 ima lošiju kameru. Vjerujem da će Note 3 dobiti update na Oreo. Kod A2 mi se ne dopada previše isturena kamera. Vidim da je razlicita rezolucija ekrana.

    Note 3 je 525KM. Ne vjerujem ni da će A2 biti jeftiniji.

    https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8707&idPhone2=9140
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam za A2.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Razlog??

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Noviji je, siguran si za buduce nadogradnje, dok Note-u je oreo mozda zadnji.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja bih isao na pro verziju. A2 ima dosta izbacenu kameru, a razlika u kvaliteti nije neka. Cpu i gpu su, barem meni, nebitni jer neigram igre na telefonu. Pro verzija je jeftinija, a ima i slot za mem. karticu.
    Note 3 nebih ni gledao, A2 je isti ili bolji u svemu osim baterije.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mislis na Note 5 Pro ili? Od A2 me tjera i 6" display. Više mi odgovara 5-5,5. Što se tiče software-a, to mi ništa posebno ne znači. Trenutni Xiaomi Mi3 je došao sa KitKat 4.4.4, pa su preskočili L i otišli na M 6.0.1. Entuzijasta je uvijek dovoljno tako da software neće biti problem, bar meni.