Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako ovo zazivi, gorila glass d.o.o. ce kljuc u bravu.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Na Nintendo Switchu je plastika preko ekrana umjesto stakla, moram priznat da je super ideja, djeca ne mogu sasut display + prozirnost se cini ista kao kod stakla, ja mu ne vidim mane.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Stavi ga u džep sa ključevima.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    To vjerovatno stoji, al mobitel nikad vala ne stavljam u dzep sa kljucevima / bilo cim ostrim.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To se rijesi lako, kao i sa sadasnjim telefonima. Tempered glass ili plasticnu foliju preko ekrana.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Riješio samo tako što sam u Developer options stavio da po defaultu bude izabrano prebacivanje fajlova. Hvala svima na odgovorima :)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne mogu se navici na iOS da ga hebes, pa kontam Galaxy S9 ili Huawei P20 da uzmem sad. Sta velite, imal ko iskustva?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Idi na P20 pro.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sta ce ti S9 ako ti smeta edge
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam vagao izmdju S9 i Mate10pro i uzeo sam Mate i ne mogu reci da sam se prevario al poslije par godina samsunga ovaj Emui i nije bas neka sreća. Fali tu dosta nekih stvari u odnosu na samsungov UI. Emui je brz i sad radi bez greske (na pocetku mi je se par puta zaledio) al moze ti se lako desiti da doživiš da ti ne legne kao sto ti ni iOS nije legao.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja koristim Microsoft launcher na ovom i super mi je.

    Ovdje mi je sve. Samo jedan home screen imam :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma nije to vise do izgleda/launchera, mob koristim najvise za posao, a na iOSu je toliko debilno rjeseno sherovanje fajlova, uploadanje na Dropbox, mailovi itd.

    Nema P20 Pro nigdje u BHTu, preko njih bi uzeo. Imaju P20 i S9. A sto se tice edga, gledam onaj unbox therapy, kao S9+ predobro lezi u ruci, za koristenje itd, pa zato uzeh S9 u obzir.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    S9.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Eno ga Note 9 introduction video procurio. :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    note 9 predstavljanje za 3-4 dana
    realno i nema nista posebno na njemu a haman ce biti skuplji od note 8

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Kako nema, dobijes pride 15000 V-Bucks :oops:. Koja provala, reklamiraju Note kao gaming mobitel jer za sada nemaju u ponudi nista slicno kao npr. ASUS ROG i Xiaomi Black Shark pa eto kao Note9 ce posluziti. :D
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da...ebo ih gaming i virtuelne valute...samsung i gaming mobitel bas nespojiva kombinacija :D
    Samsungu se mora priznati jedno...a to je da su odlicni u marekingu i reklamama...poluproizvod izreklamiraju i naprave od njega super proizvod i korisnici "popuse" foru i eto ih na tronu :D
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Android 9.0 Pie zvanično za Google Pixel uredjaje i Essential Phone, za godinu dana ide za ostatak.