Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    pacomoby
     
  2. veki81

    veki81 Aktivista

    Gledao sam ja se ziv pogubim, treba mi nesto do 300km max. vecinom ce biti za igranje.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako ti je taj prodavac suhva imas u Univerzalno taj LG za 310KM, dobijes racun i garanciju.

    Konkretno taj telefon je los, pogledaj Huawei ili Xiaomi za te novce. Ako bas hoces da je brand imas Samsung J6.
    https://www.univerzalno.com/proizvod/samsung_galaxy_j6_(32gb)
    Mada je Redmi Note 5 ili Honor 9 lite bolji telefon, obzirom da je za igranje, onda 6" ekran, a tu ti je Xiaomi najbolji.
     
    Last edited: Dec 17, 2018
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  5. veki81

    veki81 Aktivista

    Ok hvala, tako mi je lakse kad znam sta otprilike da ganjam.
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Vjeruj brate da ovi već odavno nisu klasični "Pingpong" nivo, već su se podobro izdigli sa dobrim uređajima uz prihvatljive cijene, evo i u Zagrebu otvoriše store; https://www.racunalo.com/xiaomi-mi-...ma-u-subotu-i-za-kupce-uz-velika-iznenadenja/
     
  7. veki81

    veki81 Aktivista

  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    dams82 likes this.
  9. Esh

    Esh HWB

  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    Huawei
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eto, samo da maknu selfie kameru i imaju 97% ekran.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mogu ga onda i zakopat u zemlju. Gdje ce mob bez selfie kamere biti. Trebaju napraviti da je ekran kad ne koristis kameru, a kad koristis da bude prozirno :D
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nije los ovaj dizajn sa malom rupicom za kameru...skoro se i ne primjeti i cijeli telefon je ekran

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    To ce biti na telefonima za godinu-dvije, kao sto su npr. stavili FP senzor ispod ekrana isto slijedi i sa kamerom.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam kako ce izvesti ovo sa jednom rupom zbog senzora. Mozda i ne bude u finalnoj mada i SAMSUNG sprema isti dizajn.

    EDIT: well..

     
    Last edited: Jan 11, 2019
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni selfie kamera ne treba, a ako je na prednjici jedino to rupa ili notch, bolje bez te kamere. Al opet to sam samo ja, znam da nieje moguce da je uklone...
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Emui 8.1 ili devetka? Da radim upgrade?

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Cuj dal radis update? Ja bi ga uradio. Sta vise evo vec 20 dana svaki dan provjeravam jel stigao i nema ga jos. Ima da ga rucno radim al nisam za tu opciju. Cekam regularni OTA.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    aNaToMiC ! likes this.
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    Ponovio sam se sa mi a2 dobar telefon za 3 stoje

    Snapdragon 660 je bas dobar
    Jedina mana telefona tj sistema
    Minimalno su ostavili mjesta za customizaciju sto je i dobro radi stabilnosti

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
    Esh likes this.