Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Samsung uopste nece prodati ovo u nekim velikim kolicinama, svakako ovi sto kupe su pokusni kunici i nece im biti problem eventualno prodati telefon ili uzeti neki drugi.

    Bice negativnog publiciteta neko vrijeme i to je to, do sljedeceg modela, vise se pricalo o bateriji kod note 7
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je neko narucivao dobar case za samsung? Sve slike na ebayu su zapravo renderi dok u zivo izgledaju jako lose. Pa me interesuje ima li nesto kvalitetno, nema veze ako je cijena veca. Treba mi za par samsung telefona.

    Nesto na ovu foru: https://i.ibb.co/qC0Yrfh/image.png

    Može i 360 case.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nillkin.org pogledaj. Uvijek tu kupim case.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited: Apr 25, 2019
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Prvi je model pa je i za ocekivati da nece biti savrsen. Podsjeca me na one luksuzne mobitele koji su vise sminka nego funkcionalnost. Vremenom ce to doci na svoje, za par godina.

    Cijena je drugi problem, ko zeli platiti 2000$ da bude pokusni kunic? Za te novce mozes uzeti mobitel i TV, ili konzolu i laptop.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa naravno, ali sa druge strane super pa ima takvih ljudi, jer zamisli sad da niko je kupi, šta bi onda nosio za par godina :) Pogledaj koliko su koštali prvi laptopi koje spominješ,, ljudi su bogatstvo keširali.
     
    Vedo likes this.
  7. igor.g

    igor.g Komšija

  8. Esh

    Esh HWB

  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Izasao je jutros Pie za J6. Jest i gadan majko mila.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Mujka

    Mujka Komšija

    Ja bas danas tražim da instaliram kad ono ...
    Nije los ni ovaj cx file explorer

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
  12. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Koristio sam nekoliko file managera, ali mi je CX File Explorer pravo dobro legao, dosta je pregledan i uredan interfejs.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako su ovliko fulali sa nespremnim dizajnom: Samsung Can't Confirm Galaxy Fold Ship Date.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Predpostavljam da su požurili da budu prvi.
     
  15. Esh

    Esh HWB

  16. Haker

    Haker Veteran foruma

     
    Esh likes this.
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

  18. Haker

    Haker Veteran foruma

     
    Esh likes this.
  19. Esh

    Esh HWB

  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija