Google Music u BiH

Discussion in 'Generalna diskusija' started by monK, Nov 7, 2014.

  1. monK

    monK Komšija

    Ono kad si konačno u stanju kupiti albume po OK cijeni i sa prihvatljivom kvalitetom bez da radiš bilo kakav tunneling.

    Samo se moram pripaziti količinski :)

    Ne znam kako vi reagujete, ali meni je ovo istorijski trenutak, oduševljenje... Svaka čast Googletu, koliko god zao bio.
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Prije sedam-osam godina LG je uvrstio i bosanski jezik u menije TV-a, imamo McDonalds i sada ovo, jupii.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    [​IMG]

    Smece :mrgreen:
     
  4. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Ozbiljno si to trazio?
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Normalno. Ima Muslimovic, a nema Mostarska legenda.
     
  6. monK

    monK Komšija

    Hahahaha, prejako.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    znacii google music stigao u Bih, ja mislio samo za hrvate
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zar nije $5 mjesečno za neograničen pristup svemu i svačemu?
     
  9. monK

    monK Komšija

    Jeste,

    ali ja još uvijek bolujem od fetiša skupljanja albuma, nisam ispitao sve detalje kako i šta s trakama kad si pretplatnik

     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma


    naci doslo vrijeme naplate i kod nas :D
     
  11. monK

    monK Komšija

    Svojevremeno sam kao srednjoškolac i student, kokuz dakle teže kategorije, izvaljivao po 15 maraka za piratske CD-ove, 5 za trake. Ako ako, naletim na sniženje u Buybooku, a par puta čak i full price - 40 KM - za naše uslove preskupo. Zovi me kretenom, ali i to sam radio :)

    Ove cijene sad, a da ispoštujem ljude koje cijenim, nikakav problem. Jest, konzumerizam je, u pravu je nFare, nije ni meni drago sve to, al' džaba, volim ziku i nije mi žao...
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    8KM mjesečno za pristup gomili muzike nije mnogo, pogotovo što WiFi imaš gotovo na svakom ćošku.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni je puno :D
    jeftinije mi je pustiti radio stanicu i opleti :D
     
  14. Minx

    Minx Aktivista

    Složila bih se sa Neom, i meni je super stvar.
    Do sada sam većinom koristila radio tuna i na računaru i na mobitelu (Mad dog radio mi je super) a naše stanice u pozadini čujem samo na poslu a i to mi je previše.

    Imaju 8 KM od mene bez razmišljanja.
     
  15. monK

    monK Komšija

    Algoritam za generisanje radio stanice po imenima koja su unešena kao favoriti, ili na osnovu kupljenih albuma, radi bez greške.

    :)
    Mindphuck!!!