Google Plus

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Jun 29, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    Pozivnica je otisla u tvom pravcu :D
     
  2. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Hvala puno
    E sada si mi Poznanik :) :smt006
     
  3. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Sta nam ovo google ne da instalirati android aplikaciju za BiH?
    [​IMG]
     
  4. Esh

    Esh HWB

  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Skini apk na karticu telefona i instaliraj, ko da je mudro slovo.
     
  6. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Ok Poznanice :)
    Ma znam kako instalirati aplikaciju, ali ja ti u ovom slucaju odmah dizem Complaint na Marketu. Ne vidim razlog sato BiH ne bi bila podrzana.
    Vec sam poslao jedan Complaint Issue za g+ :)
     
  7. genetsko.mekinje

    genetsko.mekinje Novi član

    kod mene nesta malo raje ovo koristi . kakva je kod vas situacija ?
     
  8. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Re: Re: Google Plus

    Pa sve je ovo još svježe. Pa znaš da je i FB u početku bio ograničen na .edu institucije. Ali za g+ ovo će ići mislim mnogo brže obzirom na skoru integraciju u gmail servise i Android

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  9. genetsko.mekinje

    genetsko.mekinje Novi član

    Re: Re: Google Plus





    Mada nece kod nas oni mediokriteti htjeti, oni navikli na fb i ne zele da cuju za g+ ... malo promjene izgled na fb-u bune se kako im nista ne godi.
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Evo možda nađeš nekog zanimljivog ovdje

    Google+ korisnici u regionu
    Sledi lista najaktivnijih Google+ korisnika u regionu sortiranih po broju prijatelja u krugovima.
    http://www.buzzilla.rs/googleplus/?str=1
     
  11. apdejt

    apdejt Overclocker

    Jesam li ja prvi sa HWB koji je ugasio profil na Google+ najbrze rastucem sajtu u istoriji po broju korisnika :smt003
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne vidim razloga sto bih ga ja ugasio, fejsbuk bi i ugasio, ali ovo ne.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Realno je vrlo tesko biti aktivan kroz vise socijalnih mreza. Sto se tice Google Plus, drugi val "povecanja popularnosti" ce uslijediti nakon sto otvore biznis prijave.
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja sam izgleda prvi s foruma koji se još dugo vremena neće priključiti, upravo kao što Enis reče, teško je to pratiti sve, pogotovo što je svako od nas aktivan na stotine drugih stranica, a to košta vremena. FB je imao prednost jer je prvi krenuo i stalno se poboljšavao, G+ je "late entrant" kao što bi se reklo u svijetu biznisa, pa ćemo vidjeti kako će se pokazati vremenom :)
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Em nema ljudi, em mu fali pola stvari koje imas na fejsu. Nemam apsolutno nikakvog razloga da predjem na + trenutno, niti mi je do toga da ostane pola raje tamo, a pola ovamo. Bolje svi na jednom mjestu :)
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    +1.