Graf. do 150 KM

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by abasi, Oct 4, 2003.

  1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Tepsija samo ti mogu nesto reci :

    TTTTTIIIIIIII SSSSSSSSIIIIIIIII LLLUUUDDD

    dati 9200 sa dx 9.0 ako se ne varam podrskom za 110 Km pa onda za 118 Km kupiti najvecec sranje sto je ikada izaslo iz nvidiine fabrike ( kad su se tek pojavila ove karte toliko raje je palo i kupilo ovaj mx da im je postao best buy u kompanjiji)

    Samo ti mogu recu da si se grdno zajebo za 9200 ja bih ti dao svoju ti 4200. Ti fakat nisi normalan.

    No zivio ti nama i zamjeni to sto prije budes mogo ja ti preporucam.

    usput imali ko mail od slavoljuba.
     
  2. abasi

    abasi Aktivista

    Jarane moj ona ATI 9200 sa dx8 podrskom je bila skroz sjebana!
    Milion problema zato sam je i zamjenio, a sto se tice ove sta joj fali
    i sta mislite da li bi je mogao zamjeniti ili kome prodati ???

    Koliko da je prodam.

    Znam da sam LUUUUUD ali frajer gdje sam je kupio je zesci peeeder jebem ga ja i zato kod njega necu vise kupiti ni prazan CD od 0,50 KM ! :D

    Tako sam izgubio povjerenja svih ljudi koji prodaju kompjutere u Gorazdu pa sada je naredu Sarajevo.

    Koliko da je prodajem ???
     
  3. n1dal

    n1dal Aktivista

    Pa Nedo sineeeee
    Jesil ti normalan :wink: ...majke mi ...pa ne znam vise sta da kazem ...tebe treba ba zapaliti koliko si l00d :lol: :lol:

    ->
     
  4. abasi

    abasi Aktivista

    EEE bas ti HVALA ! :) :cry:
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    E stari moj tako ti je kad si imao jebenu SE verziju koja je vjerovatno imala 64bit sucelje. E pa stari zato ne kupuj ako dobro neznas sta kupujes. To sranje od MX nikad nebi kupio. NIKAD (isto kao sranje od FX 5200).
    Ali da si imao 9200 ( non SE) e pa onda bi vidio!!!!
    Al ajd. Vidim da igras samo dvi igre i da nemislis nikad kasnije igrat nesto bolje ;) :D (salim se).
     
  6. abasi

    abasi Aktivista

    Tako je 2 igre samo igram , od danas samo CS !!! :wink:
     
  7. n1dal

    n1dal Aktivista

    Ma hebo CS :lol: :eek:
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Super. :)
     
  9. Marac

    Marac Guest

    Cekaj malo... ti bi njemu dao Ti4200 za 9200 odosno 9000pro s podrskom s agp8x. onda bi se ti malo zajebo jer je ti4200 duplo brza kartica

    my2cents!
     
  10. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    E Tepsija

    Pazi ovo tepsija (drug moj).nisam bio ovdje ima tri dana i vidjeh sad ovo i mogu ti reci da sam ljut na tebe.al stvarno ljut. :evil: :evil: :evil:

    Ja dok sam imao stari računar imao sam priliku da kupim athlon 2000 XP (1677 Mhz) jer je o bila jeftina prilika.

    A tada i nisam imao više para i bila mi je frka.

    Šta se dogodilo_Odlučio sam da ne prodajem svoj računar još , dok ne skupim para pa da kupim još jer sam znao da bi i to ubrzo mijenjao.i eto sad imam ovo što mi je u potpisu i zadovoljan sam time.

    Šta hoću reći.trebao si sačekati još malo pa skupiti još malo para i kupiti GeForce 3 Ti450 jer bi tad imao oko 80 FPS fly by a i mnogo jače rezultate

    Ja u 3d Mark 2003 dobijem 1500 otprilike.

    i još nešto da ti kažem.Ta GeForce je skoro za duplo lošija od one Radeonke kojiu si imao. :cry:
    Ta MX je directX7 kompabitibilna a Radeon 9200 je directX9 a još je sa 128 Mb DDR. :cry:

    Bez ljutnje stari al zejebo si se totoalno.

    Al nema veze :D uskoro ćemo i ti mijenjati... :D
     
  11. abasi

    abasi Aktivista

    :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

    Ma JOJ , nemam rijeci za ovo .

    Jesam se zajebo al nema veze jer igram samo CS vjerujte i netreba mi nista puno jace :)
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma svi smo ljuti na tepsiju, al ajde... :D

    injzinjer... radeoni 9xxx do 9500 su dx8.1, a ne dx9
     
  13. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Nije tako....

    Nije da sam 100% siguran al mislim da nisu .radeon 9200 je directX9 pa skoro je izasla,ustvari ne baš skoro al vladao je directx9.

    Šmrc , Bosna izgubi.BUUUUUAAAAAA.Pa zaslužili smo ljudi...Zar nismo...
     
  14. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Skrenusmo od teme, ali svakako je vec ostarila.

    Jesmo zasluzili, posteno se borili sve do zadnje sekunde utakmice. U svakom slucaju nasa reprezentacija nas nije razocarala, odlicno su igrali ali uleti onaj gol danaca i pokvari nam put za portugal. Tuga vlada...tesko svima nakon ovoga...
     
  15. Xan

    Xan Aktivista

    Re: E Tepsija

    kako tako malo?
    ja sa svojom konfom dobijem toliko, a još i imam omega drivere koji nisu optimizirani za 3dmark..

    Radeon 9000/PRO i 9200/SE/PRO su djelomično directx 9 kartice, tj. podržavaju samo neke funkcije koje su u dx9
     
  16. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Stari moj u 3d marku 2003 ti je ono 5 skora vise u 3dmarku 2001 to 500 skora vise.

    Ali momci danas sam vidio sta je prava graficka sad sam shvatio da bih se zeznuo da sam se mjenjao sa tepsijom.

    Al injzineru taj skor ti je veoma mal sto se tice 3dmarka samo 10000.

    imas konfiguraciju za respect al danas sam ja svoju grafu nosio kod ridlera i sa 1700+ nforce 2 epox i 256DDR 266 naravno mojom grafickom ti 4200 skor je bio nista vise od 10668.

    Dragi komjuterljubci morate preci na 4 seriju. Dosla i prosla 2 tako i 3 sad ce ubro i ceetvorka i jos brze petica pa nam dolazi sestica. Joj rime ma stihoklepac sam pravi.

    Jos nesto za Xana

    I Ge force 2 Mx 400 ima djelimicno neke funkcije dx 9. recimo da je dx 7 imao a b c funkcije dx 8 imao a b c d funkcije a dx 9 ima a b c d e funkcije shvatas sta ocu da kazem

    pozdrav momci.

    Uskoro nabavljam athlon 2800+ pa da vidimo tih 15000 Marka.

    pozdrav
     
  17. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Tespija tih 3246 ja mislim skora ti je malo sa istom mx 440 istim procesorom p4 2.4 istom matičnom p4xp-x kod rodice skor je bio 6200..

    nesto ti tu ne stima
     
  18. Xan

    Xan Aktivista

    razumijem ja tebe, ali ti mene nisi razumio
    te kartice imaju djelomičnu podršku za NOVE efekte u DX9, tj. nemaju za sve NOVE efekte nego samo za neke NOVE efekte
    zato i nemožeš pokrenuti sa njima u 3dmark03 Mother Nature i Pixel Shader 2.0 :!:
     
  19. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Al si ovde lupio :) ovo tvoje znači i da voodoo 2 podržava funkcije dx9 :mrgreen:
    Zapravo radi se o tome da dx9 kartice podružavaju sve funkcije predhodnih dx-ova., a ne da prethodne generacije kartica podržavaju dlimično dx9. Suštinska odlika dx9 su ti pixel i vertex shaderi 2 za koje potpunu podršku imaju jedino radeni najnovije generacije, dok se čak i nvidia FX kartice muče sa njima.
     
  20. Lamagician

    Lamagician Komšija

    hehe, i mene nasmija :) . Tada se nije znalo za DX 8 a ne 9 i ti bi da kartica podrzava djelimicno, a svasta cu cuti :) .