GTA : San Andreas

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by kerim, Jun 29, 2004.

  1. kerim

    kerim Novi član

    Rekli su da će grad u igri biti pet puta veći od Vice City-a ? Što se tiče grafika slaboj je promijenjena, bar prema meni. Ima noviteta, a to su :
    - biciklo
    - i moći će te pucati kroz šiber (to je sve što sam vidio iz screeenshotova)
    Igra će tek biti na tržištu 2005 godine ! :twisted:

    Da čujem vaša mišljenja, da li će biti bolja od Mafije ?


    P.S. Sljedeća Mafia će se zvati Mafia: The City of lost heaven 2
     
  2. Spider

    Spider Aktivista

    Po prici nece biti bolja od mafije 100%.A gdje si vidio to za mafiju 2,mozes li mi ostaviti link?
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    SanAndreas nije 100% potvrdjen da ce izaci za PC. Ali sudeci po prethodna dva nastavka (koji su isto tako bili "PS2 eksluziva"), izaci ce i za PC samo nesto kasnije.
    Sto se tice grafike, ona nece biti bolja jer jednostavno PS2 nije dovoljno jak za detaljniju grafiku, a GTA se samo porta sa PS2 na PC (zato i je onako neoptimiziran, spor i pun bugova).
    Ali nije sve u grafici, nego u igrivosti, a upravo toga GTA ima pun kufer (bar po meni). :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    pa da, mafia ima slican princip, manje slobode i ludosti, ali je story driven.. koliko se sjecam za mafiu 2 se govorilo da ce kcerka od glavnog lika sada nastaviti ili nesto tako?
     
  5. vnm_

    vnm_ Komšija

    meni se mafija nije nikad svidjala...nemam pojma zasto ali nekako mi je bila dosadna pa sam je poslije sata igranja deinstalirao...moracu da je ponovo instaliram mozda mi se sad vise svidja :)

    inace ljubitelj sam GTA serijala od prvog dijela...opasno sam ga igrao na P200 davne 98 dan i noc...ono rezolucija 512x384 ili tako nesto ne sjecam se vise...jao kako je RUZNA igrica kad danas pogledam :)
    screenshotovi od ove nove mi se svidjaju...nek bude dobra kao VC, ne treba mi ni bolje ni ljepse...
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ma kakvi , mafia ima grafiku , al nema igrivost kao onaj GTA , a kad igram GTA isto kao da gledamm crtani po slikama , kao sto crazy kaze , samo se porta sa ps2 , a price su mi oba naslova odlicne znaci ne fali ni jednoj nista , istina da je mafija realisticnija nasem zivot jer nemozes ti sad krkanit sacmaru nasred trotoara kao u GTA , a cak imaju i one kazne , i to , u gta te odma hapsi , visse volim mafiju zbog tih "velikih sitnica" . A GTA volim jer je blentava igra , totalno , mozes radit sve , jos plus to za bicikla :D:D:D uhu , jos kroz siber , al se moglo i u VC kroz prozore :D , pa zato :-# :D:D:D valjda bude sta , ali vise bi volio vidjeti MAFIa-u 2 u akcije nego GTA .... :D pozdrav svima
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sam procito da ce izac 22 septembra u Evropi (valjda PS2 verzija).

    Još sam čuo da će i policajci imati motore i da će ići za tobom gdje god išao.

    Samo se nadam da će moć na moje smeće od računara.