GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    A gotive taman mogu igrati :D

    šteta što su odgodili, cak sumnjam da ce i u martu to izbaciti...
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    WTF, Ne isplati se nabacit na SSD :D
     
  4. n1dal

    n1dal Aktivista

    Other requirements: Installation and online play requires log-in to Rockstar Games Social Club (13+) network; internet connection required for activation, online play, and periodic entitlement verification; software installations required including Rockstar Games Social Club platform, DirectX, Chromium, and Microsoft Visual C++ 2008 sp1 Redistributable Package, and authentication software that recognizes certain hardware attributes for entitlement, digital rights management, system, and other support purposes. Single use serial code registration via internet required; registration is limited to one Rockstar Games Social Club Account (13+) per serial code; only one log-in allowed per Social Club account at any time; serial code(s) are non-transferable once used; Social Club accounts are non-transferrable.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Joj taj njihov software je smor. To kupis original i onda moras crackovat da rahat igras.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odgodjena opet za PC. Sada do 14og Aprila.

    Heists stizu na konzole 10og Marta.
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kako je krenulo ljeto ćemo dočekati a još neće izaći ...
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    To debilno zavlacenje je ofirno jos od samog izlaska igre..

     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma besplatna hype masina kroz medije. Ovako su stalno 'pred ocima'.
     
  10. irhadkul

    irhadkul Komšija

    kako god moj je intel celeron nece pokrenuti uz ogromnih 2 gb rama i integrirkom stare generacije :)
     
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    A joj baš danas nešto spominjem uskoro GTA V dolazi i sad gledam vijesti da je zakazan tek za 14. 4. 2015.

    kako to inace biva ode to do zime ovako :D
     
  12. n1dal

    n1dal Aktivista



    :smt003
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    A mi se na konzoloma izigrali. :)
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. black

    black Komšija

    Ovo mozda na TITAN X-u
    Meni je sumnjivo sve dok ne vidim pravi gameplay a ne screenshotove.
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa nema ništa sumnjivo biti, davno je najavljeno da će biti i 4K rezolucija. Mislim da će neki Titan X SLI moći gurati ovo čudo na toj rezi. Vidjet ćemo kako će se trenutno generacija grafičkih nositi sa ovom igrom i Witcherom 3.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni GTA dojadio davno. Sumnjam da ce me heists uspjeti motivirati da se vratim ponovo.
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nego pitanjce. Imam dva accounta na PS3, jedan sam napravio davno, UK je, i u sustini tu sam igrao GTA jer sam to dobio uz PS3 pa je ostalo. I poslije sam nekako nabavio US PS+, i tu sam nabrao igara i svega, i sad u sustini kad pokrenem igru kaze kao nije tu napravljen save, nece se moci ucitati, i hoce da me ispocetka baci.

    Postoji li nacin da ovo kako prebacim?

    I da li ima veze ista sa singleplayera sa ovim online dijelom? Ako nema i ako se ne moze prebaciti save onda bi barme igrao online na US racunu, dok bi zavrsio SP tamo nekad, ali ovih dana bi se bacio na online zezanciju, pa bih da mi se to veze za ovaj racun koji namjeravam koristiti i u buducnosti.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Save pokusaj sa jednog racuna spasiti na USB, pa ulogirati se na drugi i onda ga paste... Ne znam moze li, jer nisam tako nesto pokusavao, ali kontam da je to jedini nacin. SP nema nikakve veze sa MP. Odvojeno sve zaradjujes, otkljucavas, lvlupujes...
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    Haha oplakah
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017