GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ljudi kupe za 30KM i onda kontaju šta bi':

    [​IMG]
     
  2. vutra

    vutra Komšija

    Steam gift je uvijek nekako bio u sivoj zoni po pitanju slanja gifta ako je igra kupljena u drugoj drzavi. Sad su i to regulisali. Inače izbjegavam kupovinu "poklona", ključ mi je opet nekako pouzdanija metoda.
     
  3. n1dal

    n1dal Aktivista

    Pa ima li nas koliko na R*SC :D
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Ceka se restock na Nuuvemu, trebalo bi biti ove sedmice. Mislim oko 29$. A ima i sa kineskim VPN na GMG priblizno nesto izadje.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Bring the system down..

    [​IMG]
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ako je ko posao skidati sa mege sto sam im slao linkove neka se slobodno javi na pp imam ja backup no sikiriki.Instalacije nema samo se raspakuju fajlovi full je 60 gb
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Je li popravljen onaj problem kada se pokusa koristiti oruzje u autu pa igra crashuje?
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sta je ba ovo? Kako ovako ide sporo instalacija? Za 4min obavljeno 0.5 %, time left - 12h...
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Koja verzija ?
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Repack 34GB
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako je FitGirl batali to. Meni doslo do 104% nakon 4-5h i ja ugasio. Citam ljudi sa i7 preko 20h bacili i opet nisu zavrsili instalaciju. Ja evo radim bas defragmentaciju diska pa da probam ponovo. Kazu da ima razlike. Ako bude išlo bolje, javim ti.
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jeste taj je, ajde pricekam te dok zavrsim pa da vidim sta cu..

    ccc.. jos mi je 3770k
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema tu hljeba. 5min 1%. Isti djavo. Najveci je problem sto nakon 100% moze trajati par minuta a moze i pet dana. Tu ima glitch.

    Ostavit cu da stoji jer se ovi 60GB torenti nece prije skinuti sigurno.
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Mislim da nije jos.Ja sam nekako presao jedva bez pucanja.
    Btw opet sam zaglavio i ne mogu dalje igra se samo rusi uvijek na istom mjestu ali nije sada do desnog klika nego kada u toku heista prebacuje automatski sa Frenklina na Majkla
    Onaj heist gdje pljackaju onaj kamion pa kada Frenklin ostavi onaj garbage truck i unisti ga nazove Majkla,onda prebacuje na Majkija i crash!

    A evo i interesantnih prica sa rockstar podrske:
    EVERYONE: I have found the EXACT reason why the game crashes when you aim with a gun while in a vehicle. IT IS 100% tied to throwing items. I have already beaten the Jewel Heist. I am now on Trevor's mission where you plant the sticky bombs on the trailers. Apparently if you use ANY kind of throwing item, and then go back to a vehicle, select a gun, then aim with the gun, the game WILL crash guaranteed. However, if you do the same thing, but instead select a throwing item while in a vehicle and aim with it, the game does NOT crash.
    So in short, using throwing items in the game will always cause the game to crash when you aim guns while in a vehicle.
    Ista stvar se meni desava ovdje:
    I'm just gonna throw in another theory; Seems to be that it crashes when you're not meant to be aiming. (Explanation):
    In the example everyone here is have of the Jewelry store it's crashing when you aim from the truck but you aren't meant to be aiming, the mission is designed so that you can take out the cops by crashing into them. (Michael says he is glad they installed the bull bar to the front of it).
    Next example; my own experience, during the Biltz play heist, after killing everyone and driving the trash truck away, I crash when I aim because I I'm not meant to cause there's no one to kill.. if I don't aim I don't crash.. (turns out that I crash on the character switch from F to M a few seconds later so doesn't matter too much!).
    One final example is I attacked an armored truck just around the city, it let me throw explosives at it just fine cause you're meant to, but when I aimed with a gun I crashed again.
    Just something that might help in finding a solution to this pretty much game ruining bug.. I hope this helps finding a fix soon.
    Cheers guys.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kod mene do sad jednom crashalo, random u free-roamu. Te misije sto vi nabrajate normalno predjene, a pucanje iz auta radi uredno. Torrent je unlocked ili nesto tako, nema instaliranja.
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Nije ni kod mene instalacija,full unlocked verzija 62gb
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ajde šibni mi na pm taj tvoj ako ti nije frka
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma hebo ovo!Bolje pauzirati mjesec dana dok ovo sve ne pokrpe,a kako je krenulo imace RS dobro posla ovdje.