GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bas vala:
    [​IMG]
     
  2. bug

    bug Aktivista

    Te su brojke vec apsolvirane :?, Evropa, Japan, Sjeverna Amerika, digitalani udio, procitaj temu.
    I nece Rockstar nista izgubiti na portanju PC verzije, vec ce, naravno zaraditi, daleko manje nego na konzolama, ali ce zaraditi.
    Mnogi studiji bi ubili da prodaju na PC-u 2-3 miliona primjeraka, od toga barem milion u prvoj godini.

    Logicno je, broj korisnika starih konzola je na vrhuncu, samo ce manji dio odmah preci na nove, tako da ce izdavaci biti fokusirani i na xbox360/ps3 jos neko vrijeme, pogotovo u ovom prvom valu ce tu jos uvijek biti najveca zarada.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Jeste teski oca mi, ja lupio broj odma 20 postova rasprave. Kako god okrenete PC platforma donosi sigurno znacajan doprinos njihovoj zaradi i sumnjam da ce je zaobici, tacka
     
  4. n1dal

    n1dal Aktivista

    Mozda i ovo nesto govori...Vidjet cemo...

    [​IMG]
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I odmah mi izleti super deal, malo koristen slim sa 250 GB HDD-om, jednim kontrolerom, neotpakovanom Forzom 3 i neotpakovanih 3 mjeseca Live-a za 90 eura.

    Jos da nije trenutno i to frka dati :mrgreen:
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    U Austriji.

    Hajde nekako bi to i nakusurao ali morao bi onda jos za par adaptera (nemam TV-a trenutno, samo monitor sa DVI-em :mrgreen:) i RDR i Forzu 4 da igram dok ne izadje GTA :D
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Esh

    Esh HWB

    I naravno opovrgnuta je glasina da PC verzija također dolazi do kraja godine :) Za konzole još tačno mjesec dana do izlaska.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

  11. n1dal

    n1dal Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. heroic

    heroic Komšija

    Zna li se ista za PC verziju?
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Samo su demantovane izjave da izlazi mjesec poslije. Ja iskreno nista ne ocekujem prije proljeca 2014. Al' kako god odigracu i PS3 i PC verziju.
     
  14. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Strpi se do 2014., ja bih rekao maj/juni. ;)
    Sve špekulacije i "informacije" koje kruže na netu nisu pouzdane, ono što znamo je da PC verzija uvijek kasni po 6, 7, 8 mjeseci.

    May 20, 2002 GTA III
    May 12, 2003 Vice City
    June 7, 2005 San Andreas
    December 2, 2008 GTA IV (s tim da je verzija za konzole izašla u aprilu, a prethodni naslovi u oktobru)
     
  15. heroic

    heroic Komšija

    Taman imam pola godine da sastavim ITX na vrijeme za GTA :D
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Najavili su mjesec dana razlike između konzolaške i pc verzije, sumnjam da bi rockstar lagao.
     
  17. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Kad su najavili? Daj kakav link.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma nisu uopste najavili da ce izaci za PC, a kamoli datume neke.
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ocel se ovo imat gdje uzet kod nas na dan izlaska ? (ps3)
    Tuzla , Sarajevo , Banja Luka bla bla bilo gdje ?
    Hvala !

    Nazalost ovo ce tesko vidjeti PC-a , najvise radi onlajna za koji kazu da ce biti nesto spesl i totalno su fokusirani na konzole i da to sve fercera .
    NIsam ovak bio nahajpan od Gran Turisma 3 i sokera na ps2
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmi digitalnu verziju ako vec planiras odmah "pljunuti" pare, dodje ti na isto a moguce da i performanse budu malo bolje.