Guild Wars 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 11, 2011.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Kakvo je trenutno stanje u igri? Ima li jos dosta aktivnih igraca, obnavlja li se content i isplati li se generalno sad uzeti igru?
    Vidim da je 65KM key, a sad konacno cu imati i viska slobodnog vremena a imam i bolje komponente nego prije pa sam se zagrijao da je uzmem ako se jos uvijek isplati.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nikad aktivnija. Content izlazi svaki mjesec. Slijedeci update 26. ovog mjeseca, izlazi nova PvP mapa i guild misije i jos neke sitnice. Ako uzmes, javi se da te u guild ubacim, sve su nasi ljudi. Inace je na serveru 50% balkanaca. Mozes biti u guildu nebitno koji server odaberes i mozes ici po drugim serverima igrati i mozes biti u vise guildi u isto vrijeme.

    I meni prosli ispiti, pa ponovo aktivno igram, levelam Elementalista i bas sam iznenadjen koliko ljudi ima u zonama.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Ako ima neko ko slabije igra ili nesto a voljan je da mi "posudi" acc na par sati cisto da probam igru nek se javi. Lomim se odavno oko ove igre, a nema nikakvog triala da se bar malo isproba. Inace mi se desava da pregledam first look ili malo gameplaya nekog MMORPG-a na youtubeu i ucini mi se onako solidan a kad ga pocnem igrati uopste mi se ne svidi, tako da necu sad da bacim pare a da na kraju isto bude. Od silnih isprobanih MMORPG-ova jedino sam Allods duze vremena igrao. WoW i GW nisam nikad probao. Tako da, ako je neko zainteresovan i ako ima povjerenja nek se javi. :mrgreen:
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa poslije tih besplatnih, svaki veći MMO ce te oduseviti xD
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Sutra cu najvjerovatnije dobiti igru, koji server da ganjam Desolation ili Gandara?
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mi smo na Desolation, ali sam bio na Gandari jedno vrijeme i citav balkan je tu. Mozes "gostovati" na druge serveru, pa to i nema veze toliko.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sam evo na Gandari, uspio sam nakucati do 13. levela od 6-7 popodne do maloprije. Uzeo sam elementalista. Solidna igra, malo su neke stvari konfuzne jer mi je sve novo ali sam odma uletio u domaci guild pa su ljudi priskocili kad je trebalo.
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Ima li zivih ovdje da zajedno igramo? Nakucao sam do 60. u ova 3 dana, zapostavio sve moguce zbog GW2 :smt003
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    chevap.9078

    Levelam alta, 60 lvl isto, pa dodaj ako hoces, mozemo zajedno :)
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Dodao sam te davno na taj username, kad god pogledam nema te. Sta je s ovim domacim gildom sto se ovdje spominjao na forumu?
    Event nije los, samo sto su pretjeral sa cijenom skinova, 12 500 bubblesa za skin je podosta. Mada u biti izvodivo je kroz nekih 10ak dana. Btw ja sam onaj prvi rare skin dobio iz prvog black lion chesta ^^ Ne znam ni bil imao duse da ga zamjenim za ovu 2D pticu staff :smt003
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Slabo sam igrao u zadnje vrijeme, odigrao par single-player igara :mrgreen: Presli su svi u neki drugi guild jer mali guildovi ne mogu skupiti dovoljno poena za guild misije, tako da su primorali svakoga da predje u veliki guild. Malo bezveze, ali sta se moze. Ja dogurao do drugog levela, bas je dobro uradjeno. Bolje od ovih full-priced indie naslova :lol: A inace za sve u igri treba malo vise grindati.

    Eno vidim sad Croatian Manicas zahtjevaju 20 golda mjesecno od svakoga membera, nisu normalni :lol:
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Bi li bilo moguće igrati na low sa pristojnim framerateom @1080p na HD2000?
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Minimum je HD3000 na kojoj ja dobijem 20-30FPS na sve low/iskljuceno na 1024x786. Nije ugodno uopste igrati, pogotovo kad je neki veci event. Tako da nema od toga nista.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mah, i pretpostavio sam. Ništa, to onda nekad na ljeto, taman iza rokova, kupit i grafu i GW :D Hvala na odgovoru.
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Meni danas bacilo u dungeonu Super Skin za Longbow, i nakupio sam 9 bauble bubblesa, 41 to go. :smt003 Moze se to nafarmati kroz 2-3 dana, ja sam danas solo dosao do posljednjeg bossa. Njega je vec nemoguce solo preci.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Onaj level poslije frog bossa u novoj instanci mi je uzeo godinu zivota, vidjecu hocu li sutra nastaviti kad se malo saberem..
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na splavu? To je kraj... Minuta voznje :mrgreen:
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Dosao sam do onog dijela kada trcis preko onog padajuceg mosta a iskacu warriori, dodjes na onu cistinu, i iskocise mi jos 3 warriora i nisam znao sta cu kontam dole u vodu s druge strane treba skociti i skocim i zaginem. Tu sam popizdio totalno i izgasim igricu..