Guild Wars 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 11, 2011.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako me obraduju sa tim beta pristupom, bit će dobro, mada sumnjam da će biti išta od toga. Haha ne mogu mi skinuti kad nema love na računu :D Ja lovu položim na račun samo kad mi treba da kupim nešto na netu. Hvala :D
     
  2. vutra

    vutra Komšija

    Gledam na direct2play, 24€, ali rasprodano. :|
     
  3. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    I na Zavviju piše da je rasprodano, ali ispod toga da će omogućiti preordere 10./11. aprila, kad i krene na zvaničnom sajtu ;)
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Od danas se moze uraditi pre-purchase na buy.guildwars2.com (trenutno ne radi stranica, navala).

    Ugrabio sam beta kod na redditu, valjda se dijelilo na PAX :)
     
  5. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Lucky bastard :evil:

    Btw, zoi, ne zaboravi javiti jesil dobio pristup beti sa onim starim preorderom na Zavviju :D
     
  6. colg

    colg Aktivista

    Evo od danas ima na stranici order, jel ko kupio i zna li neko gdje se ima uzeti digital delux verzija jeftinije, nesto mi 75EU puno, da je 75$ bilo bi ok, ali nas Evropljane uvjel ovako zajebu.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Baci pogled na g2play.net, mada nije neka razlika drasticna, 5-6 eura.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Veceras u 9 pocinje beta test, ima li jos neko ko ce igrati?
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    Je li iko uspio imalo odigrati? Poslije prvog crasha nisam se mogao vise nikako log in.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igrao nekih 7 sati sinoc. Prvih par sati se nije moglo logovati. Igra je prilicno neoptimizirana i puno ljudi se zali na veliki lag (ja ga nisam imao, low populated server). Tehnicki problemi na stranu, igra je odlicna, svaki event (quest) mozes uraditi na vise nacina, recimo ili ces ubijati napadace, ili ces gasiti vatru ili ces postavljati zamke i slicno. Nisi ogranicen na jedan zadatak. Vecina eventa ima neki nastavak, ako si odbranio napad, u slijedecem eventu napadas stronghold od neprijatelja. Scaling je malo cudan, nekad proletimo kroz event, niko ni ne zagine, a nekad nas razvale monsteri, mislim da se tu treba malo poigrat s brojevima. Svijet je uradjen odlicno, jako zivo izgleda, bolje nego vecina SP igara. Dosta toga ima voice-cover. Artstyle je fenomenalan, kao i muzika. Uradio sam nekih 70% prve human zone za tih 7 sati, zona je ogromna i jako detaljno uradjena, u biti nema praznog prostora na kojem se nista ne desava. Underwater combat je isto dobro uradjeno, mada nas poderala neka ribetina, pa se nisam vise zalijetao u vodu xd Sve u svemu, jedva cekam igru, s tim da je moraju optimizovati, sad je svejedno stavis li na low ili ultra, isti fps.
     
  11. vutra

    vutra Komšija

    Znači što se tiče performansi, nije samo do mene.
    Ja sam imao loše iskustvo po tom pitanju u jednom od prethodnih testiranja, što je jako čudno jer nemaju svi problema s tim aspektom igre.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Valjda rade na tome. Pola ljudi ima problem, pola nema. kod mene ide na nekih 25-30FPS na bilo kojim postavkama, dok se dosta ljudi sa high-end konfama zali da im ide na 5-6FPS.

    Ne moze se nista bindat na shift + x (ili bilo koji drugi modifier) iz nekog razloga. Kad je server pun, baci te na overflow server i tamo igras dok ne bude mjesta na main serveru. Problem je sto podijeli party, tebe baci na jedan server, jarana ti na drugi. Nigdje veze, ima par stvari koje moraju popraviti do izlaska.
     
  13. vutra

    vutra Komšija

    https://forum-en.guildwars2.com/forum/s ... #post24975
     
  14. vutra

    vutra Komšija

    Na massively.com za 5 minuta "otišlo" oko 1000 CB ključeva....FML :evil:
     
  15. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Potvrđen datum izlaska: 28 avgust 2012.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma


    Evo i ja baš gledam na mailu. Nadam se da će valjat, i da će biti para pred kraj augusta :D
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odlicna igra, iz bete u betu sve bolja :)
     
  18. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To bi trebalo biti u 2 veceras :)
     
  20. vutra

    vutra Komšija

    8:00 GMT
    Mi smo u GMT+2 (koliko ja znam) zoni.